anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeśli zapłaciłem za 2 pary butów a doszła mi tylko jedna?

MAMY ROZWIĄZANIE!
_bartekmarciniak
#2 Obserwator#

Zakupiłem buty, 2 pary i zapłaciłem za obydwie a doszła mi tylko jedna a ze sprzedającym nie ma żadnego kontaktu. Co robic?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kostas11
#21 Demiurg#

@_bartekmarciniak a może w ofercie była cena za sztukę ( jeden but ) kupując dwa przyszła para 😄 przeczytaj aukcję bo tacy też się zdarzają 😞

Rozpocznij dyskusję w razie co allegro pomoże 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_bartekmarciniak
#2 Obserwator#

Własnie problem ze jedna para kosztowała 248zł a zapłaciłem 497zł za dwie pary:((

 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Już tu kiedyś jeden skarpetki na sztuki sprzedawał . Otwarcie dyskusji rozwiąże język sprzedawcy i będzie miał 24 h na odpowiedź.

oznacz moderatorów
_bartekmarciniak
#2 Obserwator#

Dobrze rozpoczne z nim dyskuje a co jesli nie odpowie?

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_bartekmarciniak musi ma 24 h potem allegro pomoże, i w razie co POK 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_bartekmarciniak
#2 Obserwator#

Dziekuje za pomoc bardzo!

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@_bartekmarciniak czy ten zakup był na koncie, z którego piszesz? Pytam, ponieważ nie widzę takiego zamówienia ani na Allegro ani na Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@_bartekmarciniak Kontakt będzie, gdy otworzysz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa w niej zgłosisz problem i po 24 godzinach poprosisz tam o pomoc Allegro. Sprzedawca ma obowiązek uczestniczyć w Dyskusji i załatwić sprawę zgodnie z zasadami. Jeśli tego nie zrobi, po 14 dniach zamknij Dyskusję jako nierozwiązaną i złóż wniosek o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia Sprzedawca otrzymuje powiadomienie o złożeniu wniosku, wie, czym to grozi i zazwyczaj szybko oddaje pieniądze lub dosyła brakujące przedmioty.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@_bartekmarciniak  pewnie proekologicznie stwierdził ,że na 1 parę nóg wystarczy 1 para butów 😁

oznacz moderatorów