anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić z paczką? Opóźnienie z winy allegro

Nati9925
#7 Wielbiciel#

Hej mam problem.
zakupilam przedmioty 2tyg temu i dopiero dzisiaj przyszyły. Po kontakcie ze sprzedającym wynikło, ze opóźnienie jest z winy Allegro. 
Sprzedający wysłał zwrot, paczka pojawiła się w allegroone dziś. mogę tą Paczkę odebrać?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Opóźnienie z winy Allegro ale sprzedajacy nie powiedział że to on odpowiada za to kiedy i w jakim stanie przyjdzie towar, więc możesz odstąpić od umowy zakupu z winy sprzedającego(minął deklarowany czas) albo otworzyć dyskusję i tam wszystko się wyjaśni, tam Allegro się wypowie i masz wszystko jak na tacy: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Nati9925
#7 Wielbiciel#

Wina po stronie Allegro. Paczka była dwa tygodnie w „drodze”

dyskusja już dawno założona…

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli opóźnienie jest po stronie allegro to tam trzeba składać reklamację i tam powinien je złożyć sprzedawca . Możesz zrobić to osobiście lub dać dyspozycje do złożenia reklamacji allegro ,jeśli to ich dostawca zawinił.

oznacz moderatorów

Nati9925
#7 Wielbiciel#

Po stronie Allegro jest opóźnienie. 
sprzedawca zaproponował zwrot pienizkow, wiec to wybrałam.

w między czasie paczka była w drodze od 2tygodnie. Pieniądze zwrócone dwa dni temu, a paczka trafiła do paczkomatu Allegro dziś. Moje pytanie brzmi co z paczką 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Nati9925 otrzymałaś zwrot wpłaty, czyli odstąpiłaś od umowy. W takiej sytuacji nie odbieraj przesyłki z automatu, po upływie terminu odbioru, wróci do nadawcy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów