anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić z zaginionymi monetami?

60w
#7 Wielbiciel#

Monety wymienione na kupon 20zł. Kupon dodany do zakupu, wszystko wyswietla sie jak zwykle - czyli ze kupon uzyty, tylko że cena pozostała bez zmian. Produkt za 54 zł - kupon za 20 monet = 54zł i dokładnie tyle pobrało mi z konta, kupon zniknal. Nie wiem nawet gdzie sie z tym zwrocic.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

O monety albo kupony pytaj tu, wiesz że kupon jest ważny tylko 14dni: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb&subjectId=a4520b1d-0...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@60w Cześć. 🙂 Czy możesz napisać coś więcej? Czy sytuacja dotyczy tego konta? Podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ta sprawa.

Nie widzę, żebyś wymieniła w ostatnim czasie Monety na Kupon. Historię monet sprawdzisz tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/monety 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

60w
#7 Wielbiciel#

7944c034-db78-11ec-a819-ed500961980f

To nie było ostatnio. Probowalam się czegokolwiek doklikać w reklamacjach ale najpierw były zablokowane, potem nie dalo się nic znaleźć na temat monet. Kupon wymieniony na moment przed "wykorzystaniem".

Coż to ma być?

60w_0-1657920110511.png

Złożenie reklamacji dotyczącej działania allegro graniczy z cudem. Szukałam tej opcji cały wieczór na początku czerwca, do tej pory nie mam pojęcia gdzie i jak to zrobić.

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@60w To zamówienie, widoczne również na zrzucie, zawiera w sobie przedmioty od różnych sprzedających, za które zapłąciłaś w jednej płatności. Wpłata 857db7d1-db78-11ec-a8fe-7deb88b3c6d8 o wartości 93, 98 zł składa się z kuponu na 20 zł i Twojej wpłaty w wysokości 73, 98 zł. 

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów