anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Codzienna wiadomość e-mail z wynikami obserwowanych wyszukiwań nie wyświetla się poprawnie

Balzatallegro
#8 Zapaleniec#

Codzienna wiadomość e-mail z wynikami obserwowanych wyszukiwań nie wyświetla się poprawnie. Widok wiadomości został zmieniony i teraz widzę tylko 9 wyników z danego wyszukiwania mimo to że w e-mailu jest napisane że nowych ofert jest 17. Po naciśnięciu przycisku "ZOBACZ WSZYSTKIE NOWE (17)" przekierowuje mnie do allegro ale tam są wyświetlone wszystkie przedmioty z danego wyszukiwania bez rozgraniczenia, które oferty są nowe a które stare.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Balzatallegro a jakiej poczty używasz i w jakiej formie (klient pocztowy/wersja przeglądarka/aplikacja)? Bo u mnie wszystko wyświetla się poprawnie

oznacz moderatorów

Balzatallegro
#8 Zapaleniec#

Do wczoraj wszystko było w porządku ale allegro zmieniło format wysyłanego e-maila i teraz nie ma wszystkich ofert widocznych. Już kiedyś zrobili podobnie ale po kilku dniach zmianę wycofali.

Możliwe że znowu coś testują i nie u wszystkich jest to widoczne.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Balzatallegro, tak, testujemy nową wersję powiadomienia mejlowego. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Balzatallegro
#8 Zapaleniec#

Wizualnie nowa wersja jest ładniejsza ale ma dwa dość poważne problemy.

Pierwszy to taki, że jest wyświetlane tylko do 9 wyników z danego wyszukiwania i pod spodem jest przycisk "ZOBACZ WSZYSTKIE NOWE (16)" który przenosi do allegro a tam nie widać które oferty są nowe a które stare i mam wyświetlone kilkanaście stron ofert zamiast tych kilku nowych. Dodatkowo gdy ktoś ma więcej wyszukiwań dodanych do obserwowanych to każdorazowe klikanie w link i przechodzenie do allegro jest niesamowicie uciążliwe, tym bardziej że kliknięcie w link nie pokazuje odpowiednich wyników

Drugi problem jest estetyczny, w jednym wierszu wiadomości są wyświetlane trzy oferty co na większych ekranach wygląda beznadziejnie, zrzut ekranu poniżej

Balzatallegro_0-1655213172544.png

 

oznacz moderatorów