anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cuda na kiju czyli humor z ofert na allegro

roca-LLB
#9 Pomysłodawca#

W tym smętnym czasie proponuję coś na rozweselenie. Chyba każdy spotkał kmiedyś w ofercie coś śmiesznego,jakąs kuriozalną literówkę lub niezbyt trafione tłumaczenie, ewentualnie obrazek, zdjęcie przedmiotu. Szkoada, żeby te arcydzieła tak po prostu zniknęły razem z końcem ofert. Zatem proponuję ten wątek,jako esencję humoru, zatem nie komentujemy wpisów, tylko dodajemy kolejne screenshoty z ofert allegro.

I tu przykład pierwszy - maszyna do zabijania wody i powietrzaMaszyna o zabijania wody i powietrzaMaszyna o zabijania wody i powietrza

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@roca-LLB

 giphy (6).gif

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

roca-LLB
#9 Pomysłodawca#

Gdy twój telefon zapuścił trawnik na obudowie, lub,co gorsza ,na iekranie

ZAROST.png

oznacz moderatorów

Client:79593538
#9 Pomysłodawca#

A tutaj mimo zgłoszenia do Allegro ich pracownik widzi wiertła gdyż w takiej kategorii są aukcje tego sprzedawcy, ale tak wiem, wiem tam pracują tylko ludzie o czym mnie uświadomiła pani moderator 

https://allegro.pl/uzytkownik/odkurzacze-wodne/materialy-i-akcesoria-wiertla-121476?bmatch=baseline-...

 

oznacz moderatorów

koltat
#11 Animator#

W ciągu ostatnich dwóch tygodni zauważyłem już wielokrotne próby zwrócenia uwagi na te części odkurzacza w kategorii wiertła i faktycznie nikt z tym nic nie robi. Może niektórzy sprzedawcy mają po prostu fory i ciche przyzwolenie......

-None-
oznacz moderatorów

justyna_ale_
#9 Pomysłodawca#

Wpisz "bulbulator allegro" i będzie jeszcze weselej:)

oznacz moderatorów

justyna_ale_
#9 Pomysłodawca#

Wpisz bulbulator i też wyskoczy, a będzie jeszcze weselej. Głupi się nie sieją. Ktoś ich w końcu rodzi. Ciekawe kto?:)

oznacz moderatorów