anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Czarna lista

bajcia
#10 Popularyzator#

Co nie zmienia faktu, że jest łamaniem prawa. Wyżej opisałem przykład działania sprzedawcy. I co ? chcesz mi powiedziec, że po konstruktymnym ocenieniu jego działalności mam posypac głowe popiołem i zgodzic sie na umieszczenie mnie na CL ? Jeżeli w ogóle taki twór jak CL miałby normalnie funkcjonowac, powinien takli wpis być akceptowany przez allegro, a tymczasem allegro umywa ręce i odsyła do sądów, prokuratury itd.

Odpowiedz
Ładowanie...

Czarna lista

dominikajanczak
#2 Obserwator#

Ja też zostałam dodana do czarnej listy. I powiem Ci tak, na allegro jest tak bogaty wybór produktów że na pewno znajdziesz go na innej aukcji. Nie ma co się prosić to sprzedający więcej traci 

Odpowiedz
Ładowanie...

Czarna lista

pinsplash
#21 Demiurg#

@dominikajanczak  dokładnie tak

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...

Czarna lista

katarzynab1712
#9 Pomysłodawca#

to proste - jak klient upierdliwy to go sio na czarna i tyle w temacie

Odpowiedz
Ładowanie...

Czarna lista

katarzynab1712
#9 Pomysłodawca#

a tak  na marginesie - gdzież są obrońcy poprawności politycznej?

czarna CZARNA!!! lista? a dlaczegósz to czarna? czy to nie rasizm aby?

Odpowiedz
Ładowanie...

Czarna lista

Knowhere
#21 Demiurg#

@katarzynab1712 Ty tak na serio pytasz, czy to tylko taki wysublimowany sarkazm, którego nie ogarnąłem?🤔

Czarna lista

katarzynab1712
#9 Pomysłodawca#

czarny humor  ... hahahahaha

Odpowiedz
Ładowanie...

Czarna lista

Knowhere
#21 Demiurg#

@katarzynab1712

👍

Czarna lista

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, koleżanka jest w czarnej żopie 😄

Odpowiedz
Ładowanie...

Czarna lista

lew433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  Pisała ksyz że koty zrezygnowały z życia z nią. Ma psy ale pewnie jeszcze za krótko żeby dostatecznie się na niej poznały.

Odpowiedz
Ładowanie...

Czarna lista

lew433
#21 Demiurg#

@monte1133  Ty masz prawo do oceny a on cię dodał i nie chce tobie już sprzedawać(zapewne ty także nie chcesz już od niego kupować). Czarna lista dla ciebie w zasadzie nic nie znaczy (krąży gdzieś na portalach). W sklepie sprzedawca także może nie chcieć ci sprzedać towaru.

Odpowiedz
Ładowanie...

Czarna lista

mdrogeria
#21 Demiurg#

lew433 

Odmowa sprzedaży towaru to wykroczenie art. 135 k.w.  niemniej jednak istnieją sposoby na u....... ch klientów .W sklepie stacjonarnym od dawien dawna stosuję zasadę ukrycia towaru . Sklepik tradycyjny zza lady o małej powierzchni ,ciężko dojrzeć poszukiwany produkt i klienci z racji tego przyzwyczaili się do pytania .Sklepik osiedlowy, zna się wszystkich klientów i ich potrzeby .Toksycznego klienta spławia się odpiwiedzą ,, nie ma ,,nie mam wydać ,, terminal akurat nawaił  ,, w końcu przestaje przychodzić i truć d......

Odpowiedz
Ładowanie...

LINCHESTER
#8 Zapaleniec#

też bym tak zrobił

Odpowiedz
Ładowanie...

tom_andrz
#8 Zapaleniec#

Czarna lista jest ostatnim narzędziem sprzedawców na naginanie faktów przez kupujących taki negatyw nikt nie weryfikuje nie sprawdza kupujący często straszą negatywem lub bez żadnego uzasadnienia lub powiadomienia sprzedającego o zamiarze takiej opinii wystawić

Odpowiedz
Ładowanie...

WREDZIA-W1
#20 Guru#

@tom_andrz O negatywach słyszałeś. Wiem.  A o interpunkcji?

Ula

Ula
Odpowiedz
Ładowanie...

tom_andrz
#8 Zapaleniec#

I czego się czepiasz ??

Odpowiedz
Ładowanie...

ebricks0
#8 Zapaleniec#

dlatego daje tam kazdego kupującego

Odpowiedz
Ładowanie...

bodykon
#7 Wielbiciel#

Jeśli sprzedawca wpisał kupującego na czarną listę bez uzasadnienia, to w Kodeksie Wykroczeń jest na to Art 136 KW. Jak sprzedawca dostanie po kieszeni, to może zacznie inteligentniej myśleć. Jedna grzywna nie zwiększy jego ilorazu inteligencji, to będzie następna , i następna , itd.  Z kolei jeśli Policjanci złośliwie będą oddalać doniesienie, to na policjanta który złożył podpis, należy złożyć doniesienie do Prokuratury z tytułu kumoterstwa lub zaniedbania swoim obowiązkom. Proszę pamiętać, że wszelkim funkcjonariuszom w takich przypadkach jest zakładana teczka z aktami sprawy na stałe. Co do meritum sprawy, to bardzo często sprzedawcy wpisują na czarną listę kupujących za to, że śmieli dokonać zwrotu towaru w ramach odstąpienia od umowy zawartej na odległość. A jak jeszcze kupujący , w ramach dyskusji w serwisie Allegro, upomni się o zwrot pieniędzy, to czarna lista murowana. Dlatego należy znać przepisy, bowiem " nieznajomość prawa szkodzi".

Odpowiedz
Ładowanie...

maxr01
#14 Krzewiciel#

heh.... bzdury bajki itp.

Sprzedawca wpisał pseudo-kupującego na CL? - widocznie miał powód.

I założę się, że będzie mógł się z tego wybronić. To nie jest tak, że byle gó_no kupujący trafia na CL.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
Odpowiedz
Ładowanie...

EUDEMON
#8 Zapaleniec#

Artykuł na który się powołujesz to relikt PRL. Sprawdź orzecznictwo kiedy ostatni raz skazano kogoś z tego artykułu.

Odpowiedz
Ładowanie...