anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czatbot Alina - komu i czemu ma służyć?

Vivacious
#8 Zapaleniec#

Chcialem zapytać się sprzedającego o wysyłkę. Przez wiadomość, nie otwierając dyskusji. Bo paczka cały czas ma status "w przygotowaniu". No i przed wysłaniem wyskoczył mi pop-up Aliny :  Aktualnie sprzedający szykuje Twoją przesyłkę do drogi. Zakupy będą u Ciebie najpóźniej 2022-12-13

Nie wiem jakim kalendarzem posługuje się Allegro ale to DZISIAJ. A paczka z drugiego końca Polski nawet nie jest nadana. Po co te bzdury????

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz patrzeć w zakładkę "dostawy" bo czas wysyłki jest liczony przez system Allegro i często wprowadza w błąd.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Przewidywany czas dostawy (podaje allegro na podstawie swoich algorytmów) nie zawsze równa się realnemu czasowi dostawy.
Wiążące jest to co podaje sprzedający w zakładce DOSTAWA na samym dole - widnieje tam deklaracja odnośnie czasu w jakim sprzedający zobowiązuje się nadać paczkę.

oznacz moderatorów

Vivacious
#8 Zapaleniec#

@komis-bellPo zakończeniu aukcji ta deklaracja znika.....

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Wiem.
@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Dlaczego po zakończeniu aukcji znika informacja o deklarowanym czasie nadania?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Vivacious Czy możesz pokazać mi zrzut tej wiadomości i podać numer zamówienia, którego dotyczy ta sytuacja? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Vivacious
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_ 7ba0efb1-7868-11ed-980b-6bdb3c53fd71

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Vivacious Skonsultuję tę sytuację i wrócę do Ciebie z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@Vivacious Wszystko wskazuje na to, że Czatbot Alina jest jedynie niezamierzonym akcentem humorystycznym na portalu Allegro. Nigdy nie otrzymałem od tego tworu żadnej sensownej/prawdziwej informacji, ani pomocy, ani czegokolwiek sensownego, a wielokrotnie doświadczyłem wtrącania się Czatbota Aliny w rozmowę ze sprzedającym.

EDIT. Kiedyś na pytania "czy odpowiedź Aliny była pomocna" odpowiadałem NIE, a następnie "Alina mnie nie zrozumiała". Robiłem to w nadziei, że "ją" poprawią i w końcu będzie użyteczna. Niestety do tej pory to się nie stało.

oznacz moderatorów