anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cześć. Jak można wyłączyć ciemny motyw (tło) zakładki obserwowane na Allegro PC ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
_M4RTIN3Z_
#8 Zapaleniec#

Cześć. Jak można wyłączyć ciemny motyw (tło) zakładki obserwowane na Allegro PC.? Bardzo mnie to irytuje. 😕

Strona główna, aukcje itp wszystko jest w janym tle, a sama zakładka obserwowane CZARNE. Wie ktoś jak to wyłączyć ?

oznacz moderatorów
92 ODPOWIEDZI 92
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@_M4RTIN3Z_ Cześć. Pojawiło się już dzisiaj podobne zgłoszenie. Na Allegro nie ma możliwości systemowego ustawienia czarnego motywu w przeglądarce. Czy korzystasz z wtyczek, które mogą zmieniać kolory motywów? Spróbuj wyczyścić dane przeglądarki (lub sprawdź zakładkę Obserwowane w trybie incognito). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
_M4RTIN3Z_
#8 Zapaleniec#

Zarówno przeglądarka Chrome jak i Edge posiada ten sam "problem". Nie mam żadnych wtyczek, nic nie ustawiałem, włączałem itd,

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@_M4RTIN3Z_ W takim razie poproszę zrzuty ekranu z trybu incognito obu przeglądarek z widocznym adresem URL, datą oraz godziną. Zweryfikujemy tę sytuację. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
_M4RTIN3Z_
#8 Zapaleniec#

Zrzut ekranu_20221114_194028.pngZrzut ekranu_20221114_194123.pngZrzut ekranu_20221114_194243.png

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@_M4RTIN3Z_ Bardzo dziękuję. Zgłosiłam tę sytuację. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@_M4RTIN3Z_ @fabioo Poproszę Was jeszcze o informację o systemie operacyjnym i wersję przeglądarki 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
_M4RTIN3Z_
#8 Zapaleniec#

ProszęProszę

oznacz moderatorów
_M4RTIN3Z_
#8 Zapaleniec#

Windows 11 Pro Wersja 21H2, Google Chrome Wersja 107.0.5304.107 (Oficjalna wersja) (64-bitowa), Microsoft Edge Wersja 107.0.1418.42 (Oficjalna kompilacja) (wersja 64-bitowa)

oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

ciemny motyw na allegro, cóż za piękny widok 💕

oznacz moderatorów
_M4RTIN3Z_
#8 Zapaleniec#

może i tak gdyby ciemny efekt był całościowo, a nie tylko obserwowane ;(

oznacz moderatorów
fabioo
#8 Zapaleniec#

Podłączam się u mnie jest tak samo czarny tylko w obserwowanych i jest to irytujące.......................

oznacz moderatorów
jasiekjm
#8 Zapaleniec#

jasiekjm_0-1668439702957.png

Od dzisiaj mam wyciemnione obserwowane (i tylko tam, inne działy są jasne). To jakiś błąd? Jak wrócić do jasnego motywu?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jasiekjm Cześć. Czy nie korzystasz przypadkiem z jakiejś wtyczki w przeglądarce? Spróbuj wyczyścić dane przeglądarki i sprawdź ponownie, czy motyw Allegro wciąż jest ciemny. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
domkar04
#14 Krzewiciel#

a ja jak mogę włączyć? 😄

oznacz moderatorów
franciscotln
#2 Obserwator#

motyw to ustawienie systemowe. Jeśli w Twoim systemie masz ciemny motyw wybrany to automatycznie strony, które to wspierają się przełączają. Jeśli masz wybrany w systemie jasny motyw to zobaczysz jak dotychczas czyli białe 🙂

oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@jasiekjm napisz proszę jaka to przeglądarka, bo jeśli to zasługa jakichś ustawień przeglądarki, to myślę, że dużo kupujących (w tym ja) ucieszyłoby się możliwością przeglądania allegro w trybie ciemnym 🙂

oznacz moderatorów
mlody23456
#3 Debiutant#

ta skóra jest śliczna

oznacz moderatorów
segel-patoka
#7 Wielbiciel#

też tak mi się samo zrobiło ....wku.....jące to jest !!!!!

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@ko_alka To jest z pewnością sprawka waszych deweloperów.

Client94057046_0-1668515283367.png

Style CSS są na pewno od was. 😉

Ale możesz przekazać, że jest całkiem spoko ale niech jeszcze trochę popracują nad kolorem czcionki menu i filtrów, bo zbyt rzuca się w oczy. 🙂

oznacz moderatorów