anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cześć. Jak można wyłączyć ciemny motyw (tło) zakładki obserwowane na Allegro PC ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
_M4RTIN3Z_
#8 Zapaleniec#

Cześć. Jak można wyłączyć ciemny motyw (tło) zakładki obserwowane na Allegro PC.? Bardzo mnie to irytuje. 😕

Strona główna, aukcje itp wszystko jest w janym tle, a sama zakładka obserwowane CZARNE. Wie ktoś jak to wyłączyć ?

oznacz moderatorów
93 ODPOWIEDZI 93
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na samym dole głównej strony jest ikonka do przełączenia.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ortomed_ odpowiedź znajdziesz tutaj.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Uff dzięki za temat. Też mi na jednym z kont to badziewie włączyli. Akurat jak miałam zakupy robić, grrr. Próbowałam z apki to co chwilę jak miało być od tego samego sprzedawcy to w koszyku od 5ciu różnych. Przeniosłam się na kompa to znowu to... Myślę, ze kupowanie tu to już forma ma.so.chi.zmu. 

Jeden plus że włączyli to tylko na koncie zakupowym, a sprzedażowe zostawili w spokoju, chociaż raz...

oznacz moderatorów
ButikModnyLook
#1 Nowicjusz#

zrobiło mi się czarne tło Jak je zmienić bo jest kłopotliwe przy pracy 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na głównej stronie na samym dole masz przełącznik.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1709632924785.png

 

oznacz moderatorów
Potatos75
#8 Zapaleniec#

Allegro jak komuna - najpierw tworzy problemy a potem je (czasem) dzielnie rozwiązuje 😄

oznacz moderatorów
Client:37926436
#7 Wielbiciel#

Ale po co? Dzisiaj uruchamiam allegro i mam nagle ciemny motyw a nic nie ustawiałem ani nic nie zmieniałem. Czemu nagle platforma sama z siebie robi zamieszanie? Jak to wyłączyć? Czy ja prosiłem o ciemny motyw? Albo o top żebyście dostosowali sie do ustawień systemu?

oznacz moderatorów
Bamboo_craftsman
#7 Wielbiciel#

Strasznie mnie irytuje ta moda na ciemne motywy. Niemal każdy dzisiaj chce ciemny motyw, bo jasny mu "oczy wypala". Może warto nie rozkręcać monitora/wyświetlacza na max jasności.

Wrzucanie przełącznika na sam dół strony to jakieś nieporozumienie. Nie szło tego wrzucić w menu rozwijane (na PC klikając w swoje imię), tak jak to jest w wielu serwisach, m.in. Reddicie?

Albo chociaż mogliście dać jakiś komunikat, który wyświetliłby się jednorazowo, informujący o zmianach i gdzie można sobie jasny motyw przywrócić.

oznacz moderatorów
mz888
#7 Wielbiciel#

Gdzie można zmienić to koszmarne, czarne tło?  Nie widzę takiej opcji. Jestem wiele lat na Allegro i nie życzę sobie takich zmian.

Może warto byłoby zapytać użytkowników, czy tego chcą??!

oznacz moderatorów
Bamboo_craftsman
#7 Wielbiciel#

Na samym dole po prawej na głównej stronie Allegro.

oznacz moderatorów
beepp
#2 Obserwator#

O matko! czy ktoś to w Allegro testuje czy Allegro zrzuca testowanie na użytkowników?

oznacz moderatorów
trofik77
#1 Nowicjusz#

Allegro koncentruje się tylko na braniu prowizji. Resztę ma w głębokim poważaniu.

Przydałaby się w końcu jakaś poważna konkurencja, może wzięli by się do pracy i szanowali użytkowników.

 

oznacz moderatorów
RekinCzwarty
#7 Wielbiciel#

UXowy koszmar. Szukałam z 20 minut, jak to wyłączyć.

oznacz moderatorów