anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu allegro usuwa historię zakupów?

lieft
#7 Wielbiciel#

Może się tu znajdzie jakiś szef kmiot z allegro, który mi wyjaśni, czemu usuwana jest historia zakupów z allegro?

Chcę sprawdzić po jakimś czasie, jaką rzecz kupiłem, jaki miała rozmiar, żeby zamówić ponownie, ale się nie da. 

Na takim **piiip**ie mam dostęp do historii cały czas, odkąd zrobiłem 1 zakup. Wszystko, jak było. 

Czemu na tym **piiip**nym allegro muszę tworzyć jakieś wnioski o kopie danych? To chore !!!! Może pojawi się jakiś właściciel, który mi to wyjaśni? Nie pracownik szeregowy, ale właściciel.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

serwis-texas
#19 Nestor#

@lieft 

Allegro należy do grupy kapitałowej. Ona jako tako nie posiada właściciela (osoba fizyczna).

https://pl.wikipedia.org/wiki/Allegro_(przedsi%C4%99biorstwo)

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lieft W każdym miesiącu z naszego serwisu korzysta ponad 20 mln kupujących, którzy mają do dyspozycji ponad 200 mln aktywnych ofert. Nie prezentujemy w zakładce Moje zakupy zamówień starszych niż dwa lata, bo nawet jeśli ich udostępnianie od początku istnienia platformy byłoby możliwe, wiązałoby się z bardzo wysokimi kosztami. Szczegółowy opis archiwalnych ofert udostępniamy jedynie na pisemny wniosek upoważnionych organów (na przykład policji). Nie przechowujemy archiwalnych zdjęć, ale jak wiesz możesz samodzielnie wygenerować sobie zestawienie swoich zamówień według tej instrukcji

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów