anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu sprzedawca wysyła zły towar?

EwaDzierzecka84
#7 Wielbiciel#

Zakupiłam kurtkę w cenie nie całych 40 zł a towar przyszedł w innym zworze zupełnie. 

Teraz  mam odsyłać na swój koszt

Żart przykro że są tacy jeszcze sprzedawcy 

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@EwaDzierzecka84 może zaszłą pomyłka, napisz do sprzedawcy ? koszt odesłania jest zwracany bo to będzie reklamacja, widzę że Pani Ewa nigdy się nie pomyliła 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

EwaDzierzecka84
#7 Wielbiciel#

Pomyliła nie raz ale umiem przeprosić a tu brak czegokolwiek .....

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@EwaDzierzecka84 Masz problem z sprzedającym, masz obawy co do reklamacji>zwrotu to otwórz dyskusję i tam masz pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Nie myli się ten co nic nie robi 🙂

Odeślij paczkę, sprzedający musi Ci zwrócić koszty odesłania.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Trzeba było wybrać paczkomat, zwrot byłby darmowy.

oznacz moderatorów

EwaDzierzecka84
#7 Wielbiciel#

dzięki

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@EwaDzierzecka84 Opisz od kogo ten zakup ,od firmy czy prywatnego sprzedającego?

oznacz moderatorów

EwaDzierzecka84
#7 Wielbiciel#

fashionavenue

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

To reklamacja, czyli koszt zwrotu ma pokryć sprzedawca. Bot tego nie obsługuje tylko człowiek, a człowiek czasem się myli. Baaa nawet powiem że nie tylko człowiek ale nawet Ci co specjalnych oprogramowań korzystają też mają błędy....Ciuchy to nie jest jeden z najłatwiejszych asortymentów w obsłudze. W ogóle powiadomiłaś go o sytuacji?? Może zaproponuje rozwiązanie, czasami w takich sytuacjach np wysyłają etykiety do wysyłki. Tutaj ludzie czasem staja a uszach, żeby wszystko było ok ale błędy i tak się zdarzają. Można unikać ale nie da się tego całkowicie wykluczyć.

oznacz moderatorów

EwaDzierzecka84
#7 Wielbiciel#

Ja chętnie bym odesłała ale chodzi o podejście :

(Otrzymala Pani model kurtki prawidłowy, jednakże w innym kolorze niż zamówiony, wystarczy odesłać, dostarcze prawidłowy)

koniec dyskusji bo tak i już?????

 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ach z tym rzeczywiście przesadził. W takim wypadku powinien powiadomić i zapytać co robić. Wysyłanie bez zgody celowo czego innego to zupełnie inna sprawa.

oznacz moderatorów