anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu zablokowano mi konta!?

Client:75719694
#8 Zapaleniec#
  • Dzień dobry. 23 maja zablokowano mi konta. Ja mam swoje dwa męża i moje. Jeszcze jedno ma syn. I Allegro nie chce mi moich odblokować,gdyz nie wyjaśniono blokady na koncie syna. Przyszło pismo od Allegro, że musi syn uregulować zaległość. 31 maja zaległość ta została wpłacona na konto Allegro. I do tej pory nic. Ja jestem uczciwa użytkowniczka, dlaczego nie zablokowano tylko konta syna, skoro On naruszył regulamin, tylko moje także? 
oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli syn nie płacił to Allegro może zablokować wszystkie konta powiązane, ale syn powinien wszystko wyjaśnić prowadząc korespondencje z DB tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:75719694 Cześć. Konto zostanie odblokowane, kiedy syn wyjaśni wyjaśni blokadę na koncie. W tej sprawie możesz uzyskać więcej informacji wyłącznie mejlowo, kontaktując się z Działem Bezpieczeństwa. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:75719694
#8 Zapaleniec#

Tak. I właśnie powodem blokady było zadłużenie syna na 208.00zl.zostslo już to uregulowane. Czy to możliwe, żeby od tak długo szedł przelew? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:75719694 W odpowiedzi na korespondencję z Działem Bezpieczeństwa możesz załączyć potwierdzenie przelewu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:75719694
#8 Zapaleniec#

Kontaktowałam się z działem bezpieczeństwa kilkanaście razy. I ciągle ta sama odpowiedź, że sankcje na koncie syna nie zostały wyjaśnione. Syn zaś nie chce mi dokładnie powiedzieć co się stało. Jest pelnoletni.

Gdyby nie pismo, które przyszło o zadłużeniu, to bym nie wiedziała. W piśmie zostało dokładnie sprecyzowane, że ma dług do zapłaty. I po spłaceniu dalej nic. 🥺

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli ma coś na sumieniu, syn.

oznacz moderatorów

Client:75719694
#8 Zapaleniec#

Tylko, gdyby oprócz długu było jeszcze coś, to nie ujęliby tego w piśmie? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie raz było tu opisane że ktoś spłacił i okazało się ze są jeszcze inne rzeczy. Zadłużenie ale z jakiego powodu? może była wypłata z POK!

oznacz moderatorów

Client:75719694
#8 Zapaleniec#

Przepraszam, a co to POK? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:75719694
#8 Zapaleniec#

Może? 🤔

Domyślam się tylko, że chyba coś sprzedał i nie oodal pieniążków Kupującemu, a zakupu tego kogoś nie wysłał. 😔

Ale pieniądze juz zostały wpłacone. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To możliwe.🤗

oznacz moderatorów

Client:75719694
#8 Zapaleniec#

No dobrze. Ale jeśli tak postąpił, to czemu po dokonaniu zwrotu kasy, wciąż mam zawieszone te konta.

Ja jestem niekumata chyba.

Sankcje zostały wykonane, a tu bez zmian. 😠

oznacz moderatorów