anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy allegro moze dzialac na niekozysc klienta w zmowie ze sprzedawcą?

inCzZ
#7 Wielbiciel#

po krotce:

w jednym czasie nie otrzymalem produktow od dwoch sprzedawcow z tego jeden z azji.

wykląłem ich od najgorszych, zbluzgalem a serwis allegro nie potrafiąc nic zrobic (szczegolnie z azjatą) wykorzystal ten fakt na kozysc swoją i nieuczcowego sprzedawcy banując mi konto ktore mam od 16 lat. 

zakonczyli w moim imieniu dyskusje i nie odpowiadają mi na pytanie kiedy otrzymam zwrot...chinol odpowiada co drugie dzien najbardziej infantylnie jak tylko sie da...serwis allegro wyłączył opcję proszenia o pomoc i oznajmił w e mailu ze od tej pory noe odpowiada na moje wkoorwienie.

nie dostalem od chinczyka poeniędzy a serwis zablokowal mnie informojąc ze jak pojde do sądu to oni pokazą moje obelgi!

dla mnie wybuch gniewu to uciązliwa ale normalna rzecz i lekarz powiedzial mi ze nie powinno gromadzic sie zlych emocji. allegro uwaza ze moze mnie zbywac a ja z wymuszonym usmiechem musze godzic sie na takie coś!

to normalne? 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

inCzZ
#7 Wielbiciel#

do teraz brak pieniędzy, towaru i zbanowane konto

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

czyli wylałem stek pomyj na sprzedawcę ale z rozpędu jeszcze na konsultanta i serwis a potem dokopałem jeszcze bardziej serwisowi i pracownikowi allegro... poleciały bluzgi, a pewnie nawet groźby karalne i nagle zdziwienie że mam bana? ciesz się że nie masz sprawy z kk z art 212 pomówienie. Jakbyś nie obrzucał mięsem konsultanta to byś bana nie dostał

oznacz moderatorów

inCzZ
#7 Wielbiciel#

tak dokladnie. nie grozilem mu

oznacz moderatorów

inCzZ
#7 Wielbiciel#

konsultantow bylo kilku, dokladnie nie liczylem, ale samo to ze co chwile mowilem z kim innym bylo frustrujące dla mnie

oznacz moderatorów

inCzZ
#7 Wielbiciel#

pewnie nawet nie. nie każ mi sie cieszyc...poprostu sie nie wypowiadaj

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@inCzZ Cześć. Zapoznałam się z tą dyskusją i słowa, jakie kierujesz w stosunku do sprzedawcy są niedopuszczalne, nie tolerujemy takiego zachowania w naszym serwisie.

Zgodnie z informacjami od sprzedającego zamówienie zostało wysłane: https://www.aftership.com/track/yunexpress/YT2403121272146685.

Oprócz tego sprzedający wywiązał się ze swojej deklaracji. Wysłał paczkę w terminie.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka  napisał(a):

Oprócz tego sprzedający wywiązał się ze swojej deklaracji. Wysłał paczkę w terminie 2 lutego — na dostawę kurierską z Chin czeka się około 15 dni roboczych. 


ja ostatnio czekałem 30 dni 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

inCzZ
#7 Wielbiciel#

niedopuszczalne jest to że ty wiesz lepiej co dzieje się z moją przesyłką niż ja. podobna sytuacja miala miejsce w grudniu. 

jesli mozna wiedziec kiedy otrzymam cokolwiek to bede wdzięczny

oznacz moderatorów

inCzZ
#7 Wielbiciel#

on dostał tę przesyłke spowrotem jiz dawno...nie wyslal ponownie

oznacz moderatorów

inCzZ
#7 Wielbiciel#

Pani Olu słowa jakie kierowalem do kogokolwiek to nie to samo co autentyczne skrzywdzenie mnie poprzez takie traktowanie

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@inCzZ Jeśli nie jesteś zadowolony z transakcji, to masz prawo odstąpić od umowy i oczekiwać zwrotu pieniędzy od sprzedającego. Jeśli chcesz otrzymać produkt, to musisz poczekać.

Jestem pewna, że łatwiej będzie porozumieć się ze sprzedającym, kiedy nie będziesz go cały czas obrażał. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

inCzZ
#7 Wielbiciel#

za kazdym razem musialem czekać ponad dobę na odpowiedzi w stylu 'ok moj przyjacielu' , 'robię co w mojej mocy' a raz nawet odpisal 'kiedy w koncu wyslę mu przesyłkę'

oznacz moderatorów

inCzZ
#7 Wielbiciel#

ale prZesylka nie opuscila nawet azji kiedy sprzedawca otrzymal ją spowrotem od kuriera!!!

oznacz moderatorów

inCzZ
#7 Wielbiciel#

nie jestem zadowolony z wielu rzeczy ktore sie tutaj odbyły i proszę mi wierzyc ze moje obelgi pomogly wykpić się zarowno serwisowi jak i sprzedawcy...MOJE OBELGI BYLY DLA SERWISU ZBAWIENNYMI WIDEŁKAMI BEZPIECZENSTWA. wiem, bo w grudniu było to samo

oznacz moderatorów

inCzZ
#7 Wielbiciel#

to w taki sposob się tutaj według Pani Oli rozmawia? zostalem zbombardowany waszą ignorancją i bzdurnym wygłaszaniem tutaj półprawd..nie żal mi tego konta, tylko tego ze obelga uchodzi tutaj za gorszą niz wpuszczanie klienta w maliny

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Nadanie było 31 stycznia, a 2 lutego firma kurierska (w Chinach) zrobiła zwrot przesyłki do nadawcy. Niestety zwrot ma nowy nr, więc nie da się sprawdzić czy nadawca otrzymał już zwrot, czy też paczka trafiła do magazynu przesyłek niedoręczalnych.

Tu albo nadawca wycofał przesyłkę, albo nie została ona dopuszczona do obrotu pocztowego. 

oznacz moderatorów

inCzZ
#7 Wielbiciel#

pecela tak to wygląda i nie zanosi się zebym dowiedzial sie czegokolwiek innego

oznacz moderatorów

inCzZ
#7 Wielbiciel#

BARDZO PROSZĘ MI ODPOWIEDZIEĆ CO MAM ZROBIC W TEJ SYTUACJI

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@inCzZ Już odpowiedziałam Ci wyżej. Możesz odstąpić od umowy lub poczekać na dostawę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów