anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro to jakaś chińska platforma sprzedaży? Dlaczego brakuje możliwości wyboru kraju dostawy l

Client:96403717
#1 Nowicjusz#

Czy Allegro to jakaś chińska platforma sprzedaży? Dlaczego brakuje możliwości wyboru kraju dostawy lub przynajmniej regionu tak jak jest to w **piiip**? Szukając czegoś po parametrach zwłaszcza elektroniki i narzędzi kraj dostawy to Chiny. Za parę złotych taniej na towarze w zamian dostaję 2 do 8 tygodni!!! OCZEKIWANIA NA PRZESYŁKĘ, DODATKOWE KOSZTY CŁA I PODATKU, BRAK FAKTÓRY CZY DOWODU ZAKUPU, MIERNĄ JAKOŚĆ TOWARU I OPIS PRODUKTU WYJĘTY Z........ WPROWADZAJĄCY W BŁĄD!!! To jest nie do przyjęcia a wyszukiwanie jest tak uciążliwe i czasochłonne że mam chęć na rezygnacje z tej platformy zakupu. Co raz częściej korzystam z Ceneo i o dziwo kupuje taniej. Jeżeli nic się nie zmieni to po wielu latach będę zmuszony do zakończenia z korzystania z Allegro. Czy wam się wydaje że ja nie mam nic lepszego do roboty jak siedzenie przy komputerze i sortowanie kraju wysyłki. Jestem zawiedziony "dokonaniami" Allegro. To z nas kupujących żyjecie i prosperujecie więc może czas na jakieś udogodnienia dla nas. Mam dość wszech obecnej chińszczyzny i wciskania mi jej na każdym kroku. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Problem wielokrotnie zgłaszany . Każdy kupujący by chciał by był filtr do sortowania pochodzenia towaru ale portal nie chce dyskryminować sprzedawców którzy w niektórych kategoriach ich utrzymują . 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Temat rzeka (chińskich):

- tysiące aukcji z d-upy w debilnych kategoriach,

- tysiące aukcji z d-upy z debilnymi opisami,

- tysiące aukcji z d-upy ze śmieciami,

- tysiące aukcji z d-upy bez znaku CE itp. certyfikatów,

 

Niestety ale są też POLSKIE firmy które zajmują sie dropshippingiem i ich oferta jest dramatyczna i podobna do chińskich. I oczywiście POLSKA firma nie odpowiada na zapytania. Mało tego. Ignoruje e-maile od Allegro.

Pisałem w tej sprawie do Allegro. Podsumowanie: mam zgłaszać takie oferty.

Tyle, ze ja za frajer NIE będe tego robić. Jak Allegro wpuszcza kolejne nicki do sprzedazy to mogloby za jakis czas sprawdzic co sprzedają, w jakich ilosciach i kategoriach.

A tak...

Tylko wtedy pewnie z milion aukcji by zniknelo.

----------------------------------

Nie bardzo tez rozumiem, dlaczego jedna firma ma 9 kont na Allegro i potrafi jedną kategorię zawalić setkami swoich ogloszen. I pozniej przewalajac 10 stron wciąż widać te same zdjecia towaru.

oznacz moderatorów