anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro zwraca pieniadze jezeli uzytkownik nie wysle towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
danielcieslak7
#1 Nowicjusz#

Dzien dobry,

 

Chcialbym zakupic przedmiot HI TEC BLADE 100% Whey Mass 6000g MASA GAINER - 40f5907534283051 - 15972145289 - Allegro.pl z uwagi na bardzo konkurencyjna cene jednak patrzac na sklep uzytkownika stwierdzam ze jest to nowy uzytkownik i nie posiada on zadnych ocen. boje sie ze towar nie zostanie do mnie wyslany. czy allegro wroci mi pieniadze jezeli zakupie od niego towar i przeleje kase na konto a paczka do mnie nie dotrze?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

@danielcieslak7 zwróciłeś uwagę skąd jest dostawa , wiesz ile będzie kosztował ew. zwrot i czy nie zastanowiła Cię porażająco niska cena ?

oznacz moderatorów
danielcieslak7
#1 Nowicjusz#

jednym slowem wpuszczacie na swoj serwis ludzi, ktorzy robia was w konia i smieja sie wam w twarz w momencie kiedy udaje sie naciagnac nieswiadomych ludzi na pieniadze

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów
serwis-texas
#21 Demiurg#

@danielcieslak7 

Nie wiem czy słowo "wpuszczacie" jest użyte z odpowiednią odmianą. Jest to jednak forum. To oni wpuszczają, nie my 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Takiej pewności nigdy nie ma nawet tych z kraju, ale ryzyko jest większe dla zakupów z Chin.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@danielcieslak7 tak, jeśli dokonasz zakupu na Allegro gwarantujemy bezpieczne zakupy, więc jeśli z Twoim zamówieniem byłoby coś nie tak, będziesz mógł złożyć wniosek do Allegro Protect. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów