anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro zwraca pieniadze jezeli uzytkownik nie wysle towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
danielcieslak7
#1 Nowicjusz#

Dzien dobry,

 

Chcialbym zakupic przedmiot HI TEC BLADE 100% Whey Mass 6000g MASA GAINER - 40f5907534283051 - 15972145289 - Allegro.pl z uwagi na bardzo konkurencyjna cene jednak patrzac na sklep uzytkownika stwierdzam ze jest to nowy uzytkownik i nie posiada on zadnych ocen. boje sie ze towar nie zostanie do mnie wyslany. czy allegro wroci mi pieniadze jezeli zakupie od niego towar i przeleje kase na konto a paczka do mnie nie dotrze?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

@danielcieslak7 zwróciłeś uwagę skąd jest dostawa , wiesz ile będzie kosztował ew. zwrot i czy nie zastanowiła Cię porażająco niska cena ?

oznacz moderatorów
danielcieslak7
#1 Nowicjusz#

jednym slowem wpuszczacie na swoj serwis ludzi, ktorzy robia was w konia i smieja sie wam w twarz w momencie kiedy udaje sie naciagnac nieswiadomych ludzi na pieniadze

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#16 Inspirator#
oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@danielcieslak7 

Nie wiem czy słowo "wpuszczacie" jest użyte z odpowiednią odmianą. Jest to jednak forum. To oni wpuszczają, nie my 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Takiej pewności nigdy nie ma nawet tych z kraju, ale ryzyko jest większe dla zakupów z Chin.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@danielcieslak7 tak, jeśli dokonasz zakupu na Allegro gwarantujemy bezpieczne zakupy, więc jeśli z Twoim zamówieniem byłoby coś nie tak, będziesz mógł złożyć wniosek do Allegro Protect. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów