anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy ceny w koszyku mogą się zmienić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

dodałam do koszyka dwa przedmioty, Zastanawiam się nad trzecim. Czy w tym czasie sprzedający może zmienić /podwyższyć cenę tych przedmiotów z koszyka?czy one zostaną mi sprzedane po cenie tej z którą do koszyka włożyłam?

Sprzedający często zmienia ceny i czekam na obniżkę tego trzeciego przedmiotu

Czekac czy zrezygnowac z tego trzeciego>?

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
az1rael
#21 Demiurg#

Jeśli nie rozpoczęto płatności to to jest tylko oferta cenowa i może się zmienić

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@_Likos_ 
Cena już się zmieniła.  😀Oficjalny sklep a co dwa dni zmienia cenę na supercenę. Zanim przyjdzie powiadomienie, że cena staniała po wejściu w linka już jest wyższa. I tak grają ze mną w kotka i myszkę. Myślałam, że w koszyku choć się utrzyma.
Na ten moment mam dość zakupów  w oficjalnym sklepie😐

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@ifonka-zaba  cóz niektórzy tak robią aby nakręcic popyt.

Byc może wyjscie w Twojej sytacji byłoby nie wrzucac do koszyka ale po prostu kupić przedmioty które są tańsze w danym momencie  ???? 

Tzn kupic i nie opłacać 🙂

Po zawarciu umowy kiedy już masz je kupione masz 7 dni na zapłate( a cena sie nie zmieni bo transakcja jest juz zawarta). Jeśli dodatkowy przedmiot by w tym czasie staniał to moglabyś sobie dobrać i opłacić wszystkie razem 🙂

Oczywiście jeśli przedmiot by nie staniał to 6-7 dnia musiałbyś podjąć decyzje czy zapłacić za te już kupione czy też anulować ponieważ po 7 dniach nieopłacone zamówienie anuluje sie automatycznie. 

Byc moze tym sposobem uda Ci sie kupić 🙂 Powodzenia.

 

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

No, ale żeby samo allegro tak nakręcało sobie popyt?
I znów cena jest niższa..w kulki sobie lecą. Widać bardzo się nudzą.

Czy jeśli kupię pojedynczo to potem będę mogła przesyłkę jedną opłacić czy to jakoś muszę przez koszyk?

W koszyku w dwu przedmiotach liczą jedną przesyłkę

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@ifonka-zaba ja też kiedyś obserwowałem jedna ofertę od Sklepu Allegro. Rano i w  ciągu dnia oferta miała niższą cenę a popołudniu i wieczorem  znów drożała.

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

Dlatego sądzę, że im się nudzi. Jeszcze nie dostałam powiadomienia o obniżce, ale pewnie przyjdzie jak cena podrożeje tak jak dotychczas.
Chyba nie mają nic do roboty

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:44052296 powiem ci ze mialem i mam taka akcje czasem ze swoim dystrybutorem supli na sklepie cala akcja wyglada tak ze ta firma sprzedajaca suple dla nas zastrzegla sobie ze na swoim sklepie i w necie mozemy odsprzedawac po jakiej cenie nam sie podoba ale na allegro nie mozemy taniej niz ich oficjalny sklep. Poniewaz wiemy kiedy sprawdzaja ceny botem na allegro to non stop nasze cenowki lataja w te i wewte bo jak zauwaza to dostajemy telefoniczne lub mailowe darcie ryja pt jak mogliscie cene na allegro ustawic lepsza niz nasza jak sie to powtorzy to juz nic nie sprzedamy wam z asortymentu 

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@ifonka-zaba  allegro też chce zarobić. Po za tym robi to algorytm - odpowiednio ustawiony na godziny który wie kiedy wchodzi dużo kupujących i wtedy  obniża bądź podwyższa ceny w zależności od ruch na allegro i ilosci zakupów. Zdaje sie że nawet niedawno jakąś kare UOKiK nałożyl za wykorzystwanie uprzywilejowanej pozycji OSA i wykorzystywanie wiadomości niedostępnych dla innych użytkowników.

Ja rzadko kupuje ale zdarza sie że moi klienci często kupują pojedynczo różne przedmioty jako osobne transakcje a potem łączą wszystko i placa za jedną przesyłkę . Wiec myśle że spokojnie dasz rade to zrobić.

oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

Nie wytrzymałam i kupiłam te dwa przedmioty przez koszyk gdy ukazała się ta niższa cena rezygnując z trzeciego przedmiotu. Jak zwykle była niby ostatnia sztuka w obu przypadkach. Po chwili znów sie pojawiły obie oferty z wieloma przedmiotami ale po tej wyższej cenie. Powiadomienie o obniżeniu ceny jeszcze nie doszło😀
Ale tym sposobem to całkiem zniechęcono mnie do zakupów na allegro

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Ceny się zmieniają, to standard. I to nie jest tak, że jak jest wyższa cena, to sprzedawca jest "zdziercą" i zarabia "kokosy". To Ty szukasz jak najniższej ceny, poświęcasz sporo czasu na jej szukanie, widocznie masz go sporo. Widocznie lubisz takie "gierki".

Ja jak coś kupuję, to wchodzę na Allegro, wyszukuję towar i go kupuję. Nie wiem czy po najniższej cenie, gdyż Allegro bardzo manipuluje wyświetlaniem ofert, ale szybko kupuję i jestem zadowolony z zakupu. Kupiłem szybko, bez wyjazdu z domu i odwiedzania nie wiem ilu sklepów, bez marnowania iluś tam godzin czasu na dojazdy i przejazdy do różnych sklepów. 

Lecz rozumiem, że są różni kupujący, również tacy, którzy potrafią marnować dziesiątki godzin żeby tylko kupić towar kilka zł taniej. U nas mówi się na takich, że będą za 20 groszy gnać pchłę przez 20km.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

Widać masz dużo kasy, że wszystko jedno Ci po jakiej cenie kupujesz. Dla mnie jest różnica czy kupię cos za 12 zł czy 24 bo akurat podniesiono cenę jak w moim przypadku. Niestety tak robi oficjalny sklep allegro

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@ifonka-zaba  jeśli sprzedający zmieni cene to cen aproduktów które włożylaś do koszyka także sie zmieni.

Czy czekac czy zrezygnować? Wszystko zależy od tego jak bardzo lubisz ryzyko 🙂

oznacz moderatorów