anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy da się anulowac zakup?

kch8407
#9 Pomysłodawca#

Chciałem skorzystać z promocji 30 monet i złożyłem zamówienie, niestety przez przeglądarkę a nie aplikację, czy da się jakoś to anulować i kupić drugi raz?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kch8407 Możesz anulować zakup w zakładce Moje zakupy, jeśli Sprzedający nie zmienił statusu zamówienia na: W realizacji, Przygotowane do wysyłki lub Wysłane.

Jeśli nie masz możliwości anulowania zamówienia, to skontaktuj się ze Sprzedającym, wyjaśnij sytuację i prześlij mu swoje odstąpienie od umowy. Następnie zamów ponownie paczkę z poziomu aplikacji 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kch8407
#9 Pomysłodawca#

Nie ma niestety opcji anulowania mimo że status się nie zmienił, jest kup ponownie albo zwrot, napisałem do sprzedawcy, odpisał żebym anulował w zakładce... 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kch8407 Jeśli nie widzisz opcji anulowania zakupu, to skorzystaj z przycisku "Zwróć zakup". Sprzedający zostanie poinformowany o Twojej chęci odstąpienia od umowy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kch8407 Zrób zwrot i napisz żeby nie wysyłał, kup ponownie przez aplikację a tamę środki sprzedający powinien zwrócić Ci bezzwłocznie, ale ma max14dni.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

I się zaczyna... Tu wpadło 20 monet zamiast 30, tam zakup na kompie zamiast na apce. Nie rozumiem po co to nachalne zachęcanie do zakupu na apkach. Dlaczego klient kupujący na kompie ma być gorszy? Klienci kupujący na sprzęcie stacjonarnym dokładniej przyglądają się ofertą, jest mniej takich co czegoś nie zauważyli. W dodatku samych błędów po stronie allegro jest mniej i mniej problemów z płatnościami. Po co ludzi do tego przymuszać, nie można dać po prostu monet za zakup? Gdyby jeszcze chociaż apka była dopracowana ale to jest po prostu śmieszne... Potem zobaczy taki w katalogu że kupuje 4 opony, a dostanie 2 i będzie znowu wrzask. A komp stoi nie używany bo allegro monety tylko za apke daje...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ....kasę.🤗

oznacz moderatorów

kch8407
#9 Pomysłodawca#

No tak, z apki korzystam od święta, jak jestem poza domem a muszę coś zamówić, w domu nigdy i nie widzę sensu. Najprościej by było gdyby promocja obejmowała każdy zakup. Ew gdybym po takiej "pomyłce" mógł zgłosić to allegro i otrzymać monety, bez kombinowania ze zwrotami. Też nie rozumiem jaka różnica czy kupuje normalnie czy w aplikacji.

oznacz moderatorów