anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy da się otrzymać od allegro potwierdzenie jak z banku za co była transakcja BLIK?

sailence
#1 Nowicjusz#

Chciałem się dowiedzieć czy za zakupiony produkt na allegro i zapłacony BLIKIEM jest możliwość uzyskania od allegro potwierdzenia jakiego produktu dotyczył mój zakup BLIK ?  Chodzi o to że w swoim banku mam potwierdzenie przelewu ale jest tam tylko data, kwota i numer transakcji BLIK, a ja potrzebuję do Urzędu potwierdzenie że ta moja transakcja BLIK dotyczyła konkretnej rzeczy, którą zamówiłem, jak uzyskać takie potwierdzenie ? Dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ A nie moa było wziąć od sprzedawcy Fv? O ile pamiętam to już te tematy były ale czy Allegro coś da, raczej nie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sailence w potwierdzeniu zakupu jakie otrzymujesz na e- mail jest numer płatności , ten sam numer znajduje się w bankowym potwierdzeniu zapłaty . Jako potwierdzenie możesz wydrukować tę właśnie wiadomość ,

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@sailence Nie, nie ma takiej możliwości, ponieważ płatności obsługiwane przez operatorów płatności, a transakcje mają swoje sposoby rozliczania i w ich szczegółach nie ma takich informacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów