anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy da się oznaczyć dyskusję jako nierozwiązaną po jednym pełnym dniu na odpowiedź?

MAMY ROZWIĄZANIE!
_SlaWo_
#8 Zapaleniec#

Czy da się oznaczyć dyskusję jako nierozwiązaną po jednym pełnym dniu na odpowiedź?.

Sprzedający nie odpowiedział i ma zawieszone konto od dłuższego czasu.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

Masz taką możliwość? dyskusję jako nierozwiązaną może odznaczyć po 14dniach. Poproś Allegro o pomoc i wówczas jak ma konto zawieszone z pewnością dostaniesz możliwość złożenia wniosku o rekompensatę.

oznacz moderatorów
_SlaWo_
#8 Zapaleniec#

Mam taki coś :

Udało Ci się rozwiązać problem?

ZAKOŃCZ DYDYSKUSJĘ <- jak na to nacisnę

Potwierdź rozwiązanie problemu

Co się stanie:

Dyskusja zostanie zamknięta,

nie będziesz mógł otworzyć nowej Dyskusji do tego zamówienia

POTWIERDŹ                         NIEPOTWIERDZAJ

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak zostanie zamknięta i drugi raz nie otworzysz, po  24godz dostaniesz możliwość poprosić o pomoc Allegro i poproś. NIE ZAMYKAJ NIGDY DYSKUSJI JAK PROBLEM NIE ZOSTANIE DO KOŃCA ROZWIĄZANY. Jak przyjdzie czas 30dni odznacz jako nierozwiązaną.

oznacz moderatorów
_SlaWo_
#8 Zapaleniec#

W dyskusji był link "POPROŚ ALLEGRO O POMOC" i tam znalazłem link do Allegro protect.

Podczas rozmowy ze sprzedającym w dzień zakupu zrobiłem przelew przez PayU.

A on nalegał żeby na konto które podawał mi w rozmowie.

On po chwili napisał że dostał wiadomość że dostał wiadomość że przelew dotrze za 3 dni i że zwraca mi pieniądze. Dostałem maila i status na Allegro lokalnie o zwrocie , ale ten zwrot nie pojawił mi się w zakładce Środki i historia operacji ani na moim koncie bankowym z którego poszedł przelew PayU. Przedmiotu też nie dostałem.

W takim wypadku mam takie pytanie co zaznaczyć:

- nie otrzymałem produktu

- brak zwrotu wpłaty - brak zwrotu wpłaty po anulowaniu zamówienia

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak dostałeś maila od Allegro o zwrocie środków od sprzedającego to je zwrócił iw ciągu 3dni powinny wrócić tam skąd wyszły, sprawdź dokładnie zanim cokolwiek odznaczysz. Jak minęło 3dni i nie masz ich z całą pewnością to zanim odznaczysz, poczekajmy do jutra, będzie moderacja i dokładnie to sprawdzi gdzie są środki, może sprzedający jest "niewinny". Odznacz jak będzie trzeba: brak zwrotu wpłaty - brak zwrotu wpłaty po anulowaniu zamówienia

oznacz moderatorów
_SlaWo_
#8 Zapaleniec#

Czekałem dłużej, Allegro mu zawiesiło konto. Musiał jeszcze kogoś zdenerwować.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale kiedy był mail od Allegro o zwrocie?

oznacz moderatorów
_SlaWo_
#8 Zapaleniec#

26 lipca 2022 , dziś jest 180 dzień :).

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

OOOOO ! To odznacz i już, wypełnij wniosek.

oznacz moderatorów
_SlaWo_
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za pomoc.

oznacz moderatorów