anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy istnieje jeszcze allegro mini przesyłka za 3,99zł

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

Witam wszystkich.Mam takie pytanie czy istnieje jeszcze allegro mini przesyłka za 3,99zł???Często kupuję drobne i niezbyt drogie rzeczy takie jak kabelki itp i trochę nie opłaca mi się wydawać zbyt dużo za wysyłkę,dlatego zawsze korzystałem z mini przesyłki allegro.Niestety od jakiegoś czasu nie umiem jej znalezć w propozycji dostawy.Czy allegro ją zlikwidowało bo się nie opłaca,czy ma to coś wspólnego z pocztą polską która bankrutuje,wiem że właśnie poczta pl dostarczała wszystkie allegro przesyłki.Wiecie może jak to jest w rzeczywistości???Uprzejmie proszę o odpowiedz.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:109828139 tak , ale sprzedawcy nie chcą oferować tej formy dostawy ze względu na bliżej nieokreślony czas przewozu czego klienci nie rozumieją i zwykle kończy się to problemem .

oznacz moderatorów

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

Czyli tzn że właściwie nigdzie nie znajdę już tej formy dostawy???

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Może w porozumieniu ze sprzedawcą umożliwi ci tą formą wysyłki udostępniając ją na jakiś czas.

oznacz moderatorów

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

Oj wydaje mi się że szkoda zachodu dla takiego sprzedawcy żeby bawić się w takie rzeczy,a ja nie będę dziadował o parę groszy,chociaż szkoda bo mi te allegro przesyłki pasowały,a raczej nie zależało mi tak na czasie,poprostu zamawiałem wcześniej wiedząc na kiedy coś tam potrzebuję.No cuż serdecznie dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:109828139 Tak istnieje ale tylko niektórzy sprzedający oferują taką metodę dostawy, trwa to dość długo taka przesyłka zanim dotrze i brak potwierdzenia że dojdzie, mogą wyniknąć problemy dla sprzedających i kupujących dlatego ją pomijają.

oznacz moderatorów

Client:109828139
#9 Pomysłodawca#

No tak zgadza się,teraz przynajmniej rozumiem dlaczego tak jest i czemu tak mało,a właściwie to już nigdzie niema tej metody dostawy,no może gdzieś tam z małym wyjątkiem.Dzięki za odpowiedz pozdrawiam serdecznie.

oznacz moderatorów