anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jak etui do telefonu jest na zdjęciu a w opisie go nie ma to czy oferta jest błędna?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client41379877
#8 Zapaleniec#

Czy jak etui do telefonu jest na zdjęciu a w opisie go nie ma czy to jest oszustwo

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
kostas11
#21 Demiurg#

@Client41379877  jak są niejasności przez katalog allegro ( zdjęcie i tytuł nad zdjęciem pochodzi od allegro ), dopytaj sprzedawcy !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:112411135
#7 Wielbiciel#

@kostas11 dopytaj sprzedawcy !!!

Ale to ona jest tym sprzedawcą...

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:112411135 to mógł napisać w odpowiedniej zakładce 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client41379877 Nie koniecznie, może to być błąd katalogu, patrz to co jest po prawej ale ja pisze o zakupie na zwykłym, daj link do oferty.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

W opisie oferty mają być wymienione elementy tej oferty jak pisze że jest etui to jest jak pisze że sam telefon to nie ma

oznacz moderatorów
Client41379877
#8 Zapaleniec#

Na zdjeciu było a w ogłoszeniu nie

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Daj link do oferty bo to zalezy od tego jakie allegro kto wystawia etc

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client41379877 Dlaczego zaraz oszustwo? > trochę określenie na wyrost > może błąd wystawiającego, albo wina tzw "katalogu Allegro" > Tylko ten się nie myli, co nic nie robi.

oznacz moderatorów
Client41379877
#8 Zapaleniec#

Pani pisze że jak etui ,nie ma to mam jej wysłać 30 zł bo sprawe zgłosi na policje jako oszustwo,a ja po prostu dalam zdjęcie żeby ładnie wygłądało,a to jest na Allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client41379877 Kupiła? Jak nie to poślij ją na drzewo "banany prostować" Niech idzie na policję. Zabiją ją śmiechem.🤣

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client41379877 Chodzi o ten C11? > Zamień po prostu zdjęcie na sam smartfon i po problemie  > dobrze, że nie chciała kwiatów, które są na ostatnim zdjęciu i tej podstawki na której leży smartfon😀

Ciemnota wiele wyjaśnia

oznacz moderatorów
Client41379877
#8 Zapaleniec#

Nie  to chodzi o Samsunga M13,jeszcze kupująca napisała że dostała kabel do telefonu a w opisie nie było,a producent od tego roku nie dodaje ładowarki .Myśle że ta pani nadaje się do kabaretu,bo cały czas ma o coś pretensje.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client41379877 Na drugi raz rób zdjęcia bez "upiększaczy" i tylko tego co sprzedajesz > w opisie możesz wymienić co wchodzi w skład oferty > ja dodaję zdanie : Jeżeli czegoś nie ma na zdjęciach lub w opisie to oznacza, że nie wchodzi w skład oferty.

oznacz moderatorów
Client:112411135
#7 Wielbiciel#

@Client41379877 

Chodzi o tę aukcję https://allegrolokalnie.pl/oferta/smartfon-samsung-galaxy-m13-464gwarancja ?

Napisałaś, że "gratis kabura". No to było coś o etui w opisie, czy nie było?

oznacz moderatorów
Client41379877
#8 Zapaleniec#

w opisie  było ale potem edytowałam do ceny 530 i nie było w opisie

oznacz moderatorów
Client:112411135
#7 Wielbiciel#

@Client41379877 Edytowałaś opis, ale zdjęcie z "kaburą" zostawiłaś. Wiesz, że "1.5. Zdjęcia zamieszczone w Ofercie muszą dotyczyć wyłącznie oferowanego Towaru." ? Nie uważasz, że w tej sytuacji kupująca może się czuć oszukana?

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Tylko ze to tez nie jeat kabura na telefon kabure sie nosi na pasku od spodni 

oznacz moderatorów
Client41379877
#8 Zapaleniec#

żartowniś,ha ha!

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client41379877 Mógłbym Ci opisać całe mnóstwo takich inteligentów z IQ<1 > nie umiejących czytać opisów, czytających tylko tytuł i cenę, zmyślających, że coś powinno być przy przedmiocie > bo nowy to ma (mimo, że to używka)

Ale to za dużo pisania.

oznacz moderatorów