anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jak odstąpię od umowy Raty od Nowa w przeciągu 14 dni, będę musiała oddać cały kredyt do 30 dni?

Magdau82
#1 Nowicjusz#

Czy jak odstąpię od umowy Raty od Nowa w ciągu 14 dni od jej podpisania to będę musiała oddać w ciągu 30 dni cały kredyt jaki wzięłam na zakup towaru? Czy zakupioną rzecz dalej będę spłacać na raty? Chcę towar dalej wziąć na raty, ale normalnie a nie przez kredyt odnawialny. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Najlepiej zapytaj o to w banku 48 503 221 521. Moim zdaniem po odstąpieniu od umowy z bankiem trzeba będzie oddać całą kwotę pożyczki, która wróci na Twój limit odnawialny do ponownego wykorzystania lub jeśli odstąpisz też od umowy na limit, nie skorzystasz już z tych środków. Na zwykłe raty bez limitu odnawialnego bierz raty PayU.

oznacz moderatorów

Magdau82
#1 Nowicjusz#

Dzięki. Już wszystko wiem. Za szybko podjęłam decyzję i poszło, a chciałam zwykłe raty 0%. W banku powiedzieli mi to samo, że odstępując od umowy muszę oddać całość wziętego kredytu, dlatego lepiej będzie jak po spłacie ostatniej raty wystąpię o rozwiązanie umowy. Ponoć bez żadnych dodatkowych kosztów.

oznacz moderatorów