anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy ktoś brał raty w inbanku ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kuchaaarz92
#7 Wielbiciel#

witam, czy ktoś brał raty w inbanku czy jednak od nich nie brać, pytam ponieważ nie znam tego banku.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

Nikt tu jeszcze nie narzekał na problemy z tym bankiem. Jeżeli jednak masz obawy, możesz zmienić bank na inny - opcja zmiany powinna być dostępna na etapie wyboru ilości rat podczas wypełniania wniosku.

oznacz moderatorów
kuchaaarz92
#7 Wielbiciel#

a miałeś okazie w nim brać jakiś produkt? alior mi odmówił i przekierowano mnie właśnie na inbank

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@kuchaaarz92 Ten użytkownik xyz nie brała, daj jej wpunkt, nawet rozwiązanie, po to odpowiada nawet nie pytana.😁

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Skąd wiesz, czy brała, czy nie brał? Guza szukasz? Nudzisz się i znowu próbujesz zaczepiać? Skup się raczej na swoich postach, bo nagminnie wprowadzasz pytających w błąd, chyba że powtarzasz prawidłowe posty po innych.

oznacz moderatorów
Mattblues
#8 Zapaleniec#

Hej. Ja brałem, nie przez allegro, ale w sklepie Militaria.pl, gdzie nie ma innej opcji. Bank OK, jednak ich system konta internetowego jest bezużyteczny i musisz sam śledzić ile i jak wpłaciłeś, bo nie ma ŻADNEGO info o kredycie, poza tym, że go wziąłeś na ich stronie. Sam bank jednak jest OK. Da się też z nimi skontaktować i przy wczesnej całkowitej spłacie nie pobierają opłaty, która jest w umowie, mimo, że mogą.

oznacz moderatorów