anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś dosłał wezwanie za "łapkę nie polecam" i negatywny komentarz, co z tym zrobić?

anita28_2009
#1 Nowicjusz#

Jakiś czas temu dokonałam zakupu, po czy wystawiał komentarz moim zdaniem neutralny, ale zaznaczyłam łapkę nie polecam. Sprzedawca poprosił o usunięcie komentarza, niestety nie zauważam tego. Dzisiaj dostalam WEZWANE od sprzedającego do przeprosin lub zapłaty na konto 10 000 zadośćuczynienia za poniesione straty wynikające z mojej opinii. To jest jakiś absurd chyba mam prawo wyrazić opinie, czy łapki w dół są zakazane? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

vonNogay
#17 Koryfeusz#

Mnóstwo osób dostaje, wysłanie mailem takiego wezwania nic nie kosztuje, a klient może się wystraszyć i usunąć komentarz, więc co szkodzi spróbować. Ja bym olał, do sądu sprzedawca na 99% nie pójdzie 🙂

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@anita28_2009 to zależy jak wyrażono opinię bo jak np nazwałaś sprzedawcę oszus..em to masz przewalony proces cywilny

oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

nie ma komentarzy neutralnych, jeśli łapka w dół, to był negatyw.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

miej Swoje zdanie , nie daj się zastraszyć "brajanom byznesa"

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

Przez politykę Allegro coraz więcej takich spraw ląduje w sądzie. Można sobie znaleźć wyroki.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@anita28_2009 masz prawo, więc jak chcesz olej to czy pójdzie do sądu dowiesz się z czasem a czy wygra to zadecyduje sąd 🙂 nie znamy przebiegu transakcji i szczegółów 😞

Swoją drogą nie dziw się, po zmianie polityki allegro co do jakości sprzedaży, każdemu małemu sprzedawcy wystarczą dwa negatywy żeby doprowadzić do upadłości firmę, traci smarta, pozycje ofert, oraz allegro blokuje mu konto 😞

W sumie nie wiem czy w takiej sytuacji nie lepiej żeby sprzedawca pozywał allegro za spadek sprzedaży a nie kupujących bo Ci są nie świadomi z czym to się wiąże, oczywiście nie pisze tu o psełdo sprzedawcach co się należą negatywy i wywalenie z allegro 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów