anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś ma doświadczenie z tą firmą?

andreaswojcik
#7 Wielbiciel#

Witam,

czy zna ktoś tą stronę 

https://allegro.pl/oferta/smartfon-reno4-8-256gb-dual-sim-6-3-pelen-ekran-5g-10161449481?bi_s=ads&bi...

Są tam prezentowane do sprzedaży smartfony o niesamowitych parametrach (np. 8GB/256GBRAM) za śmiesznie niskie ceny (400-600 zł). Według opisu właścicielem jest

BLUE MEDICA SP. Z O.O.
ALEJA KONSTYTUCJI 3 MAJA 26
96-200 Rawa Mazowiecka
NIP: 7010920800
Adres i NIP są prawdziwe, ale Firma ta nie zajmuje się sprzedażą smartfonów, tylko części do aut.
Także podany hurtownik HEFEI BANGYUAN TRADING CO.,LTD. nie ma w ofertach sprzedaży smartfonów.
Cała sprawa trochę mi "śmierdzi" - co Wy na to ?
Andi
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

xyz96
#21 Demiurg#

Śmiesznie niskie ceny to zazwyczaj kłopoty po zakupie. Lepiej sobie odpuść.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@xyz Genialna odpowiedź, długo nad nią się zastanawiałeś?🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@andreaswojcik Bardzo podejrzanie to wygląda, już jakiś czas temu był podobny sprzedawca z tańszymi telefonami z wyższej półki, okazało się że były brane w jednej sieci na słupy a potem policja zabierała smartfony klientom. 😉 Ale nie twierdze, ze ten sprzedawca też jest nieuczciwy. Jednak konto od miesiąca, zwroty na skrytkę pocztową, 2 letnia spółka i w pkd nie widzę sprzedaży elektroniki, chyba, ze jest to podciągnięte pod coś innego.

Trudno powiedzieć, czas pokaże 😉

P.S To jakaś firma pośrednik, sprowadzają telefony z Chin, ale piszą, ze dostawa z Polski. Kupują w Twoim imieniu, zapewne potem przyjdzie zapłacić cło 😄 Albo ktoś kupił kontener smartfonów i nie  ma co z nimi zrobić bo serwis go pogrążył, znam podobne przypadki 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ZibiK30 

Nie tylko wygląda. Przekręt jak ta lala. Wystarczy wklepać adres z zakładki reklamacja :

Under
Białobrzeska 22, Skrytka pocztowa 88
02-363 Warszawa
I wyskakują takie kwiatki :
 
 
 
i wiele innych, nawet nie chce mi się już szukać  😊
_____________
Kama
oznacz moderatorów

andreaswojcik
#7 Wielbiciel#

Znalazłem Maila do oficjalnego według Bazy Internetowej Regon właściciela , zobaczymy czy odpisze 🙂

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Kaliope_Brzeg Masz racje, to kolejna z wielu firm, które psują opinie sprzedawcom i wciskają ludziom tandetne podróby

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@andreaswojcik  Pewnie dostałbyś DZWONIADŁO zamiast smartfonu, jak w tym komentarzu :

UWAGA! Fatalnie, brzydko, nie tak jak trzeba, nie stało nawet koło takiego telefonu. DZWONIADŁO!!! NIE KUPUJ. Nabijają w butelkę

😂🤣😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Działowi Bezpieczeństwa allegro należy się odznaka jak nic😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Kaliope_Brzeg @Knowhere Swoją drogą zastanawiam się czy allegro przy takich i podobnych nie traci kasy, bo w pewien sposób opnie z pewnością, szczególnie u kogoś kto kupuje pierwszy raz i potem przeklina allegro przez lata.

Zastanawiam mnie też jedna rzecz. Czy jak sprzedawca weźmie urlop to w tym czasie allegro może zablokować konto czy nie? 😄

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@ZibiK30 Allegro zawsze może zablokować konto, nawet gdy śpisz😁
Urlop przed niczym nie chroni, nawet przed terminowym odpowiadaniem na wiadomości w dyskusji i pytania klientów przez CW - nieważne, że właśnie jesteś na jachcie na środku Pacyfiku, musisz odpisywać bo tak (chociaż teraz to już będzie tylko z górki, bo przecież Starlink jest😏).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Knowhere Pytam, bo tak obserwuje to konto i jak na urlop to jest co chwilę aktywne, zastanawia mnie czy to jakiś myk aby się nie tłumaczyć z terminów dostaw czy może inny 😉 Bo nie ma to jak otworzyć biznes i od razu iść na urlop 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ZibiK30  Na początku aukcji z dzwoniadłem jest dopisek :

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że pomimo urlopu produkt z tej aukcji wysyłamy z dnia na dzień.

Po co więc ten urlop to nie wiem 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

andreaswojcik
#7 Wielbiciel#

Myślę, że nasze podejrzenia są uzasadnione, w razie czego ostrzegajcie innych użytkowników. 

Ja nie chciałem u nich nic kupić, przypadkiem trafiłem na tego sprzedawcę i wydał mi się od razu podejrzany.

HAND (Have a Nice Day) 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Kaliope_Brzeg Tym bardziej mnie zastanawia ten urlop 😂 może jest na L4 i boi się kontroli z zusu 🤣

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

szejk-gmbh
#13 Ambasador#

@ZibiK30 

Oj tam, prawie 6 tys. aukcji wystawione. Nadgarstki ich rozbolały od klikania i pisania, a Ty od razu jakieś domysły snujesz 😉

----------------------------------
Sprzedawca Twój wróg!
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@szejk-gmbh dla nich to nic wielkiego 😄 swoją drogą to może mają już boty dostosowane do wystawiania aukcji, Od lat to robią na tych ich serwisach a jak ktoś czegoś jeszcze nie wymyślił to Chińczycy już to mają w kilku wersjach 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

szejk-gmbh
#13 Ambasador#

@andreaswojcik 

Jedzie wałkiem na kilometr. Majfriendy wołają sobie za takie cuda po siedem, osiem stówek.... ale dolarów.

 

No i ten login... 😄

----------------------------------
Sprzedawca Twój wróg!
oznacz moderatorów

Gordon_B_2009
#9 Pomysłodawca#

Jakich stówek??? Na znajomym chińskim portalu "Reno4" wystawione są średnio od 26 Euro do około 33 Euro. Nie musi więc to być wałek, a solidna przebitka. Jakość tych "smartfonów" oczywiście adekwatna do chińskiej ceny.

 

oznacz moderatorów

szejk-gmbh
#13 Ambasador#

@Gordon_B_2009 

A zadałeś sobie trud aby porównać te dwie "aukcje"?

Zgadza się, od majfrienda kupisz reno 4  za 40$ ale z 1 GB RAM i 8 GB flash.

Tylko że w aukcjach podanych przez autora mamy egzemplarz 8/256 GB a takie już kosztują grubo więcej. Za wersję 8/128GB trzeba dać ponad 300$.

----------------------------------
Sprzedawca Twój wróg!
oznacz moderatorów