anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś robił zakupy u tego sprzedawcy?

szary_kwiat_55
#7 Wielbiciel#

Sprzedaje starą markową biżuterię Warmet, Orno. Ma pierścionek, który bardzo mi się podoba. Zastanawia mnie jednak tajemniczość tego sprzedawcy. Nie posiada zakładki "O mnie". Nic nie można o nim przeczytać, np. adres czy cokolwiek. Jest na allegro od blisko 7 lat a nie ma żadnych opinii od kupujących... Nie wiem co myśleć. Czy ktoś kupował u niego? Czy to wiarygodny sprzedawca? Będę wdzięczna za każdą opinię.

Agnieszka

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Klaudiusz1983
#12 Orędownik#

@szary_kwiat_55  z tego co widzę to ma ogłoszenia tylko na Allegro Lokalnie, tam się nie wystawia komentarzy, więc ich nie ma, zakładki "o mnie" również tam nie ma. Jeśli miał jakieś komentarze na Allegro.pl to widoczne są one tylko przez 12 miesięcy, a później znikają. Jest nr telefonu, więc można zadzwonić i porozmawiać. 

oznacz moderatorów

szary_kwiat_55
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Nawet nie wiedziałam o tych różnicach na allegro lokalnie w stosunku do tradycyjnego allegro. Twoja odpowiedź jest dla mnie pomocna 🙂

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@szary_kwiat_55 Różnic jest więcej, przeczytaj i mogę tylko powiedzieć że na AL jest więcej "problemów"(opisanych w wątkach na AG):https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-ogloszen-na-allegro-lokalnie/czym-rozni-sie-s...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@szary_kwiat_55 sprzedający ma oferty tylko na Allegro Lokalnie stąd jego tajemniczość 🙂 Usunęłam jego login z Twojego tytułu, ponieważ na Gadane nie publikujemy loginów innych osób. W razie jakichkolwiek problemów na Allegro Lokalnie, możesz liczyć na naszą pomoc. Gdyby zamówienie do Ciebie nie dotarło, przedmiot był niezgodny z opisem itp. możesz liczyć na pomoc pracowników Allegro w dyskusji, a w ostatecznosci na rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@szary_kwiat_55  jego oferty to same ogłoszenia. Poza tym nie oferuje wysyłek tylko odbiór osobisty.

oznacz moderatorów