anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kupując z dostawą do paczkomatu sprzedajacy otrzymuje mój adres- nie kupuję na fakturę?

kptZbick
#8 Zapaleniec#

Czy kupując z dostawą do paczkomatu sprzedajacy otrzymuje mój adres- nie kupuję na fakturę?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

tak ,otrzymuje .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kptZbick oczywiście Ty dostajesz sprzedawcy a sprzedawca Twoje dane, w razie problemów i potrzeby dochodzenia racji w sądzie, macie wszystkie dane potrzebne do pozwu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kptZbick Oczywiście że musi dostać a jak inaczej miałoby to wyglądać, twoim zdaniem?🤔

oznacz moderatorów

kptZbick
#8 Zapaleniec#

Imie, nazwisko, nr telefonu i dane paczkomatu. Wystarczy do realizacji zamówienia.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@kptZbick Nie wszyscy są uczciwi - czarne owce trafiają się po stronie kupujących jak i sprzedających.

Jedna jak i druga strona musi mieć możliwość dochodzenia swoich praw w sądzie a aby móc to zrobić trzeba wiedzieć kogo się pozywa i  gdzie wysłać np. przedsądowe wezwanie itp.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kptZbick To takim razie do relizacji zamówienia nie są Ci w ogóle potrzebne dane sprzedawcy > wystarczy jago nick.

oznacz moderatorów

kptZbick
#8 Zapaleniec#

W sklepie stacjonarnym wiem gdzie kupuję a nie muszę się przedstawiać, więc można. 

Pytałem tylko czy sprzedający dostaje dane kupującego. Skoro dostaje - sprawa zamknięta. Wiem co chciałem. Nie komentuję. Nie oceniam. Wszystko w temacie.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@kptZbick niektórzy sprzedający do zaksięgowania sprzedaży potrzebują danych adresowych kupującego.

oznacz moderatorów