anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy kupujący jest chroniony w jakichś sposób w przypadku gdy sprzedający odstąpi od sprzedaży

AgaGoss
#7 Wielbiciel#

Chciałabym przestrzec wszystkich kupujących allegrowiczów przed nieuczciwym sprzedawcą zajmującym się sprzedażą akcesoriów dachowych, posługującego się adresem email [edycja] , reprezentującym firmę [edycja] oraz firmę [edycja] , który to człowiek sprzedał mi kompletny dach 7 stycznia 2021z umówionym terminem dostawy na 1 lipca 2021, a 2 lipca anulował transakcję i odesłał pieniądze zostawiając mnie w środku sezonu budowlanego bez materiałów dekarskich, a najbliższe zamówienie w innej firmie mogę mieć zrealizowane najwcześniej za dwa miesiące, gdzie wykonawcy już nie chcą w innym terminie wykonać zaplanowanej usługi położenia dachu. Monituję aby nic od tego człowieka nie kupować bo jest cwaniakiem i oszustem.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@AgaGoss jedyne co Ci zostaje to sprawa w sądzie bo to realne szkody 😞 allegro może jedynie dać ostrzeżenie, ochrony w takim przypadku nie ma 😞 

Podał jakiś powód ?

Trzeba było spisać umowę dostawy z odpowiednimi sankcjami w razie nie wywiązania się z umowy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@AgaGoss W większości takich inwestycji szuka się wykonawców w pobliżu, lokalnych, takie duże zakupy dachów na odległość zawsze mają w sobie ryzyko. Cóż ja już nie kupię, dziękujemy za ostrzeżenie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AgaGoss Na koncie, z którego piszesz, nie widzę takiego zakupu. Czy doszło do niego za pośrednictwem Allegro?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@AgaGoss Takich rzeczy NIE kupuje się przez internet, a jesli to z podpisaną umową z konsekwencjami. Poniosłaś realne starty, idź do sądu, trochę to potrwa ale masz spore szanse.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów