anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy mam szansę na rekompensatę kiedy sprzedający przesłał mi niekompletne zamówienie ?

conradc1
#7 Wielbiciel#

Sprzedający przesłał mi niekompletne zamówienie i tłumaczył się, że nie sporządziłem o poprawnej godzinie protokołu z kurierem. Jednak w przesyłce była część zaślepiona oryginalnymi zatyczkami producenta co oznaczało, że nie dostałem tej części, która powinna znajdować się zamiast zatyczki. (dostał fotki )

Pomimo dyskusji ze sprzedającym nie udało mi się przekonać, że nie dostałem części i widać było, że zostało to wykonane przez sprzedającego z rozmysłem.

dotyczy aukcji :

[edycja](Allegro)  

ORYG. KLIMA NISSAN QASHQAI J10 1.6 2.0 BENZYNA 07- (12273838639)

Wartość niedostarczonej części to około 100,00 - 160,00 PLN

pozdrawiam,

Konrad [edycja]

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

@conradc1 A czego brakowało?

oznacz moderatorów

conradc1
#7 Wielbiciel#

kupiłem zespół klimatyzatora do Nissana Qashqaia , składa się z chłodnicy + osuszacz , brakowało tego ostatniego

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@conradc1 Cześć. 🙂 Z pewnością uda się wyjaśnić tę sytuację. Nie widzę, żeby trwała ze Sprzedającym dyskusja w tej sprawie. Rozpocznij proszę dyskusję i opisz w niej całą sytuację: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

conradc1
#7 Wielbiciel#

dyskusja ze sprzedającym już była i odmówił mi twierdząc, że ja coś "mataczę" Jak wysłałem mu zdjęcia z zaślepkami w miejscu gdzie powinna być część od tego czasu milczy 😞

oznacz moderatorów

conradc1
#7 Wielbiciel#

dziwne tylko że miał 100% poprawnych transakcji , może to po jakimś czasie złe  mu się usuwa ???

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@conradc1 Jesteś pewien, że to była dyskusja, a nie rozmowa przez Centrum Wiadomości? Czy widzisz tę dyskusję tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje

Dyskusja to narzędzie, dzięki któremu pracownik Allegro może zainterweniować i pomóc rozwiązać sprawę. 

Jeśli tak, to prześlij mi proszę numer tej dyskusji (numer znajdziesz w linku po przejściu w daną dyskusję).  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

conradc1
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@conradc1 Takie rzeczy załatwiasz po otwarciu dyskusji, możesz ją otworzyć już 2godz po zakupie, masz pomoc Allegro i jeżeli w 14dniach nie dojdziecie do porozumienia ze sprzedającym to zamykasz ja jako nierozwiązana i składasz wniosek do POK.

oznacz moderatorów

conradc1
#7 Wielbiciel#

chyba się wypiszę z tego Allegro 😞  sprzedający z moją negatywną opinią już po kilku dniach ma zresetowane konto i 100 % pewności

conradc1_0-1657304909949.png

 

oznacz moderatorów

conradc1
#7 Wielbiciel#

a sorry , sprzedający korzysta z 2 kont , jedno to Auto Futuro  a drugie tego samego właściciela zawik1974

 

 

 

 
oznacz moderatorów