anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam na raty przedmiot i przez przypadek kliknęłam potwierdzenie odbioru

milena_fd
#8 Zapaleniec#

Kliknęłam potwierdzenie odbioru paczki która nie zostala jeszcze nadana ( płatność allegro PAY ) - co zrobić ? Czy moge w jakiś sposób anulować potwierdzenie odbioru ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Mówimy o zakupie z odbiorem osobistym, to nie ma znaczenia dla kupującego.

oznacz moderatorów

milena_fd
#8 Zapaleniec#

Nie - paczka ma być nadana kurierem

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@milena_fd W którym miejscu kliknęłaś potwierdzenie odbioru? Czy sprzedający już wysłał paczkę? Kontaktowałaś się z nim w tej sprawie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

milena_fd
#8 Zapaleniec#

w zakładce moje zakupy, nie wysłał ponieważ zakup - piątek o 19 , potwierdzenie odbioru pomyłkowo kliknięte godzinę poźniej - sprzedający w tych godzinach nie pracuje więc nie kontaktowałam się z nim.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@milena_fd Najlepiej będzie, jeśli napiszesz do niego wiadomość z informacją o pomyłce. Sądzę, że wtedy nie powinno być problemów z wysyłką.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@milena_fd Wyślij wiadomość sprzedającemu, masz w zakładce "zapytaj o zakup", będzie dowód że kontaktowałaś się z nim.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@milena_fd 
Czy kliknęłaś na przycisk "Zamówienie otrzymane" ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

milena_fd
#8 Zapaleniec#

Nie pamiętam dokładnie ale chyba tak - teraz widnieje jako przesyłka odebrana. W zakupach na samej górze transakcji, tam  widniała informacja zakup opłacony  w szczegółach dostawy

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@milena_fd 
Upewnij się, że zakup był na Allegro, a nie na innym pomarańczowym portalu (który ma właśnie taki przycisk).

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

milena_fd
#8 Zapaleniec#

na pewno na Allegro

oznacz moderatorów