anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy możliwe jest filtrowanie powtarzających się ofert podczas wyszukiwania?

pawelwor
#7 Wielbiciel#

Witam,

Czy możliwe jest filtrowanie powtarzających się ofert podczas wyszukiwania jakiś przedmiotów?

Przykład:

Szukam klocków hamulcowych do auta, pokazuje mi 60 stron wyszukanych, ale jak już przeglądam je to co chwilę cała strona jest zapełniona tylko jednym produktem (do tego niewłaściwym ale to już mniejsza o to) i to często od tego samego sprzedawcy. Bardzo wydłuża to szukanie odpowiedniego produktu a nawet wręcz zniechęca do korzystania z allegro, bo nie mam zamiaru tracić całego dnia na znalezienie głupich klocków...

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Niestety Allegro uniemożliwia wykluczenie sprzedawcy z wyników wyszukiwania, ale słyszałem, że niektórzy korzystają z rozwiną zewnętrznych typu: Pomocnik Allegro — pobierz to rozszerzenie do 🦊 Firefoksa (pl) (mozilla.org)

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma takiego filtrowania. Te powtarzające się, jednakowe oferty to zmora na Allegro gdy czegoś szukasz, niestety trzeba to wszystko przejrzeć, przewinąć i znaleźć początek nowych ofert. Allegro nie potrafi sobie z tym poradzić - niby możesz to zgłaszać, ale zgłoszenia praktycznie nic nie dają.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie potrafi a raczej nie chce .

oznacz moderatorów