anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy możliwe jest nieprzedłużenie licytacji o 5min?

wiewiorka991
#1 Nowicjusz#

Witam, licytowałam znaczki pocztowe. Do końca wydawało mi się, że jestem jedyną osobą, która licytuje. Licytacja zakończyła się o 19.16. i czekałam tylko na potwierdzenie, że wygrałam. Okazało się, że ktoś mnie przelicytował. Nie wyświetliło mi się to w trakcie licytacji itd. Uznałam, że to błąd przeglądarki - internet się zawiesił i w tym czasie ktoś mnie przelicytował - irytujące, ale zdarza się. Tyle, że na maila przyszła mi wiadomość - o 19.16 właśnie, że ktoś mnie przelicytował. Następna wiadomość zawierała informację, że licytacja się zakończyła też o 19.16. Czy to możliwe, że ktoś przelicytował mnie w ostatniej minucie i czas licytacji się nie wydłużył?

Cały czas na jednej karcie miałam włączoną tą licytacje i czas jak stanął na 19.16 tak stał i już się nie ruszył. Na mailu też mam wiadomość, że licytacja zakończyła się o tej godzinie. I dokładnie w tej samej minucie przyszło mi powiadomienie, że mnie przelicytowano. Czy możliwe więc jest nieprzedłużenie licytacji?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@wiewiorka991 na lokalnie ?  tak się przedłuża 😞

Jeżeli przystąpisz do licytacji w ciągu ostatnich 60 sekund jej trwania, licytacja automatycznie przedłuży się o dodatkowe 5 minut.

Jeżeli przystąpisz do licytacji w ciągu ostatnich 60 sekund jej trwania, licytacja automatycznie prz...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@wiewiorka991Zgłoś swój pomysł, może ktoś rozpatrzy.

oznacz moderatorów