anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot części zamówienia opłaconego kartą podarunkową

MAMY ROZWIĄZANIE!
koffka
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Mam takie pytanie: dokonywałam zwrotu jednego z dwóch przedmiotów z zamówienia opłaconego częściowo kartą podarunkową. Sprzedawca zwrócił mi środki przez "Finanse", jednak od kwoty przedmiotu została odjęta część opłacona kartą. Czy jest możliwość, żeby tę kwotę odzyskać, czy już raczej przepadła?
(Nie jest to okrągła suma, tylko [wartość karty - koszt drugiego przedmiotu]).

Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

Z regulaminu kart;

W przypadku skorzystania przez Użytkownika z uprawnienia do zwrotu (odstąpienia od umowy) Towarów nabytych w Serwisie, opłaconych Kartą Podarunkową, kwota stanowiąca równowartość zwróconego Towaru zostanie zwrócona Użytkownikowi. Jeżeli Użytkownik nie otrzyma zwrotu w postaci nowej Karty Podarunkowej o wartości pierwotnej, każdorazowo powinien skontaktować się z Wydawcą na adres karty@allegro.pl.

Nowa karta podarunkowa będzie dostępna w formularzu "dostawa i płatność" w sekcji "Twoje zniżki" po zleceniu zwrotu środków przez sprzedawcę.

Dodatkowo możesz dopytać na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

Tu masz stronę informacyjną; https://allegro.pl/karty-podarunkowe#

oznacz moderatorów
koffka
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, na czacie dowiedziałam się, że część kwoty z karty podarunkowej powinna zostać zwrócona bezpośrednio na moje konto.

oznacz moderatorów
nickolas1
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, ja również miałem taką sytuację, jednak niestety nie otrzymałem zwrotu różnicy w postaci przelewu. Brak jakiejkolwiek informacji w podsumowaniu zwrotu od Allegro. Szkoda, bo klient musi wówczas szukać informacji na własną rękę, a przecież wiadomo, że najnowszy się pytanie co z różnicą. 

oznacz moderatorów
Kruszyn2
#1 Nowicjusz#

no ja mam właśnie teraz taka sytuacje i napisałem na karty@allegro.pl i zobaczę co mi napiszą. Kupiłem 2 poduszki, zapłaciłem 178 złotych za nie kartą podarunkową za 250 złotych(za tą różnice dokupiłem coś u innego sprzedawcy) a zwrócili mi 86 groszy na konto. Jest szansa że mi zwrócą tą resztę czyli te 177 złotych? Gdzie to jeszcze zgłaszać?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Kruszyn2 a gdzie chcesz to jeszcze zgłaszać, napisałeś na poprawnego maila czekaj na kasę lub kartę 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
nickolas1
#7 Wielbiciel#

Ja dzisiaj siedziałem 2 godziny na chacie, żeby to załatwić, będąc przełączanym w sumie kilka razy. Ta obsługa klienta to dramat. Okazuje się niby, że różnica jest do dyspozycji w postaci nowej kart podarunkowej o wartości tej właśnie różnicy (w @id@id Allegro nie ma słowa o tym gdzie jest dostępna). Można również poprosić o zwrot tej kwoty na konto (również przez chat, link do niego w powyższych wiadomościach). 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@nickolas1 Przypadkiem nie masz jej tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupony?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów