anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można cofnąć ukryty zakup

Client:102287981
#7 Wielbiciel#

Nie wiem czy przez przypadek ukryłem jakiś zakup czy ktoś mnie oszukał ale w historii konta mam wydane 88 zł a na ten dzień nie mam takich zakupów na Allegro jak to sprawdzić kto mi pomoże

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Client:102287981
#7 Wielbiciel#

80497418707   to jest numer transakcji Allegro transakcja odbyła się 21 kwietnia 24 czyli niedawno jak sprawdzić co to było kupione wtedy może sobie przypomnę

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#
oznacz moderatorów

Client:102287981
#7 Wielbiciel#

Zaraz sprawdzę ale chyba to nic nie da

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Da, jeśli wygenerujesz rapirt będą wszystkie zakupy których dokonałeś 

oznacz moderatorów

Client:102287981
#7 Wielbiciel#

Wygenerowałem ten raport i nie ma zakupu na tą kwotę około 88 zł tam po przecinku coś a w banku transakcja jest nie wiem jak do tego doszło gdzie znajdę kontakt do kogoś odpowiedzialnego z Allegro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dlaczego nie da? chcesz zrobić zwrot czy co?

oznacz moderatorów

Client:102287981
#7 Wielbiciel#

Nie zwrot być może ja albo mój brat kliknął ukryj zakup i nie ma opcji żeby je z powrotem przywrócić może niepotrzebnie się to zrobiło albo i nie zrobiło może doszło do oszustwa ponieważ na koncie w historii rachunku konta bankowego mam że 21 kwietnia dokonałem zakup bodajże na 88 zł a nie mam takich zakupów z tego dnia w historii Allegro i chcę to wyjaśnić

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Wygeneruj raport i się dowiesz 

 

A może jesteś zalogowany na niewłaściwym koncie.

oznacz moderatorów

Client:102287981
#7 Wielbiciel#

Dzięki za pomoc 

oznacz moderatorów

Client:102287981
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem ten raport i nie ma zakupu na tę kwotę gdzie mogę się skontaktować z jakimś kimś odpowiedzialnym z Allegro

oznacz moderatorów

Client:102287981
#7 Wielbiciel#

A więc gdzie uzyskam pomoc zrobiłem te raporty mamie pobrałem na telefon no i niestety nie ma zakupów z 21 kwietnia na kwotę powyżej 88 zł a w banku takie coś widnieje że płacone było nie wiem jakiś kontakt do kogoś z Allegro potrzebuje jak możecie napiszcie do mnie na maila [edycja]

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102287981 Prześlij potwierdzenie tej wpłaty przez formularz. Sprawdzimy jakiej transakcji dotyczy ta płatność.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:102287981
#7 Wielbiciel#

Natalia proszę przekazać (bo wysłałem ten formularz) ,że zamówienie było raczej z konta brata [edycja] niech wezmą to pod uwage

oznacz moderatorów