anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można rozwiązać problem ze sprzedającym po rozwiazaniu dyskusji?

patrycjapt
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_Kupilam kojec dla dziecka. Po kilku dniach od oczekiwanej dostawy otworzyłam dyskusję i poprosiłam o informacje na temat daty dostawy, sprzedawca najpierw obiecał jedną datę, potem kolejną i wtedy miałam dość . Napisałam że proszę o zwrot pieniędzy - wtedy sprzedawca wysłał kojec i napisał że zawsze mogę go nie odbierać i wtedy odda pieniądze . Tak zrobiłam , Allegro zasugerowało zamknięcie dyskusji (ponieważ towar został wysłany ). Ostatecznie towaru nie odebrałam a i pieniędzy sprzedający nie oddaje , nie odpisuje na wiadomości . 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

A jaki masz namyśli problem? zawsze możesz napisać tu i z pewnością pomogą: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@patrycjapt Poprosiłam już o pomoc w Twojej sprawie i jak tylko dostanę informacją zwrotną, wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

patrycjapt
#7 Wielbiciel#

Dobrze, czekam 🙂 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@patrycjapt Nie wznowimy Twojej dyskusji ze sprzedającym, ale wysłaliśmy już do niego upomnienie w tej sprawie. Sprzedający powinien w przeciągu 2 dni odpowiedzieć na Twoją wiadomość i zlecić zwrot środków zgodnie z ustaleniami. Jeśli tak się nie stanie, napisz proszę do nas tutaj ponownie lub prześlij zgłoszenie przez ten formularz. Wówczas będziemy działać dalej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

patrycjapt
#7 Wielbiciel#

Super , dziękuję bardzo !

oznacz moderatorów