anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można wymieć dodany kupon na kod?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:107457340
#8 Zapaleniec#

Witam, chciałbym się spytać czy można wymieć dodany kupon na kod, precyzując: dzisiaj chciałem sprawdzić czy kod zniżkowy o wartości 100zł działa i przez przypadek go dodałem, jestem nowy na allegro, i chciałem się spytać czy mogę ten kupon wymieć na kod albo komuś udostępnić ponieważ nie był to kod dla mnie.

Dziekuję za każdą pomoc.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Kodu nie da się już nikomu dać, ale nie każdy kod da się komuś dać w prezencie, teraz jak "przypadkowo" z niego skorzystałeś to został już przypisany do konta, anulowałeś płatność , zakupu itd? teraz wróci na twoje konto i będzie ważny 14dni.

oznacz moderatorów
Client:107457340
#8 Zapaleniec#

Tylko że ja z niego nie skorzystałem tylko go przypisałem do konta 

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107457340 kupon został wykorzystany przy zakupie, więc w tej sytuacji możesz kupić kartę  podarunkową Allegro ponownie i przekazać ją osobie do której miała trafić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:107457340
#8 Zapaleniec#

Kupon nie został użyty w zakupie tylko dodany do konta 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:107457340 do konta, z którego piszesz został dodany jeden kupon i został wykorzystany dzisiaj w zamówieniu nr 5bc5f780-2d57-11ef-9d77-b5aee86ce776. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:107457340
#8 Zapaleniec#

Wiem, chciałem się tylko dowiedzieć na przyszłość ale zamknę temat ponieważ wyszukałem w sieci regulamin gdzie jest napisane że dodanego kuponu nie można udostępnić komuś albo wymieć na kod dziękuję za.pomoc.

oznacz moderatorów