anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę jakimś sposobem się dowiedzieć i dotrzeć do sprzedającego który już nie ma tu konta ?

Deyvoo14
#7 Wielbiciel#

Chciałabym znaleźć sprzedającego który już nie ma konta na Allegro bo znalazłam interesująca mnie rzecz w galerii w Google i po przekierowaniu na Allegro już sprzedawca niedostępny a ta rzecz nie została sprzedana wtedy. Da się to jakoś zrobić?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Co to znaczy niedostępny? Znasz jego nick? Jeśli znasz, pisz przez Centrum wiadomości; https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci/thread/1thggh4xodYdGRNl842v...

oznacz moderatorów

Deyvoo14
#7 Wielbiciel#

Po kliknięciu Strona w Google przekierowali  mnie na Allegro jednak tam nie wyskoczyło nic, żaden nick zdjęcie przedmiotu ze archiwalne itd tylko poszło „a może podobny przedmiot”

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Deyvoo14 jeżeli nie wyświetliły się żadne dane to nie będziemy mieli możliwości tego sprawdzić. Być może to oferta sprzed 2012 i nie jest dostępna już w archiwum. Czy możesz przesłać zrzut ekanu z wyników wyszukiwania Google i ze strony oferty na Allegro? Dopytam jeszcze o to. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Deyvoo14
#7 Wielbiciel#

80A39C7F-EF51-44A2-A666-6EF646F1C1F3.png

oznacz moderatorów

Deyvoo14
#7 Wielbiciel#

ADB5DC21-EB13-4641-AA4E-46D3795AFAE6.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Deyvoo14 dziękuję! Gdy wejdziesz w tą ofertę i zjedziesz na dół możesz wybrać "aktualne przedmioty sprzedającego":

la_nika_0-1616411056319.png

Wtedy poznasz jego login i będziesz mogła się z nim skontaktować przez Centrum Wiadomości.

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Deyvoo14
#7 Wielbiciel#

Na telefonie nic mi takiego się nie wyświetla oprócz tych podobnych ofert, spróbuje na komputerze 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Deyvoo14 ja znalazłam tą ofertę korzystając z komputera, sprawdziłam teraz i na telefonie mam tak samo jak Ty. Nie korzystałam z wyszukiwarki na stronie Allegro, ale wpisałam "elegancki złoty pierścionek 3 cyrkonie" w google i pierwsza nie rekamowa strona to była ta oferta na Allegro, spróbuj tak, powinno się udać 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Deyvoo14
#7 Wielbiciel#

Super dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów