anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałam informację, że raty zostały przyznane, ale przedmioty są wciąż w koszyku, dlaczego?

Dagagalara
#7 Wielbiciel#
  • Dzień dobry 2 piątek przelałam 1zl w celu weryfikacji do inbank pisze ze umowa zostala pomyślnie podpisana. Ale nadal mam rzeczy w koszyku co w takiej sytuacji 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Paint_Box
#12 Orędownik#

Poczekaj, weryfikacja danych trwa czasem 1-2 dni robocze. Dane osobowe podane w umowie ratalnej muszą być takie same, jak dane osobowe konta w banku, z którego wykonałaś przelew.

oznacz moderatorów

Dagagalara
#7 Wielbiciel#

Właśnie nie ogarniam tego bo przyszło mi wczoraj że bank odrzucił twój wniosek o kredyt da się to sprawdzić jakoś czy przyznali czy nie. Bo widziałam że administrator może to sprawdzić 

oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

Bank odrzucił, bo pewnie zrobiłaś przelew 1 zł z konta innej osoby. To musi być przelew z konta osoby, która jest wpisana we wniosku o raty.

Co tu sprawdzać? Jeśli bank odrzucił, to nie będzie rat.

Chyba, że składałaś dwa wnioski. Jeden może być odrzucony, a drugi po weryfikacji danych zatwierdzony.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Dagagalara Jeżeli twój wniosek został odrzucony tzn. że coś się nie zgadza, najczęściej nie zgadzają się dane konta Allegro z danymi konta w banku(muszą być takie same).

oznacz moderatorów

Dagagalara
#7 Wielbiciel#

Dane są takie same. W inbanku wniosek pomyślnie zaakceptowany ale zakupy z allegro odrzucone więc nie wiem o co chodzi 

oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Dagagalara Jeżeli wniosek został przyjęty a zakupów nie ma, możliwe ze już nie ma w ofercie tego towaru.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Dagagalara widzę, że Twój ostatni wniosek jest rozpatrywany, może to zająć do 5 dni roboczych, chociaż z reguły decyzja jest szybciej, jeżeli czas oczekiwania na decyzję banku będzie się przedłużał, możesz skontaktować się bezpośrednio z Inbankiem  kontakt@inbankpolska.pl tel 801-805-805.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów