anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę odstąpić od zakupu który jeszcze do mnie nie dotarł ?

zaneta2203
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2024-09-04-09-40-27-61_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg

 czy mogę odstąpić od zakupu mimo , że nie ma tam opcji anuluj zamówienie ?  Ze względu na to , że przesyłka jest opóźniona , a miała być dziś nie będę wstanie jej odebrać ponieważ wyjeżdżam i nie mam kogo poprosić o odbiór 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

fox_paws
#13 Ambasador#

TAK, anulować można tylko zamówienia, które nie zmieniły statusu.
Zgłoś zwrot

oznacz moderatorów

zaneta2203
#7 Wielbiciel#

Dziękuję ☺️

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W każdej chwili możesz jak to zakup konsumencki, od firmy. nie musisz odbierać przesyłki.

oznacz moderatorów

Dentall
#9 Pomysłodawca#

Nie wprowadzaj go w błąd geniuszu. Jeżeli nie zgłosi zwrotu i nie odbierze przesyłki towar jest jego. Zawsze trzeba zgłosić odstąpienie od umowy. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie pisz głupot nie-geniuszu a kto napisał ze nie ma odstąpić od umowy zakupu?

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#13 Ambasador#

Zauważ, że czas dostawy podaje serwis Allegro, a nie sprzedawca. I jest to czas dostawy przewidywany, a nie gwarantowany.

Nie możesz anulować zamówienia, bo prawdopodobnie sprzedawca wprowadził już numer przesyłki. W takim przypadku możesz zgłosić odstąpienie od umowy i zwrot produktu - sprzedawca nie powinien wysyłać wtedy towaru.

A jakie rozwiązanie jest najprostsze? - po prostu skontaktować się ze sprzedającym. Zamiast kombinować, pisać na AG - po prostu zadzwoń do sprzedawcy, przedstaw mu sytuację, a sprzedawca na pewno przedstawi jakieś rozwiązanie - np. anulowanie zamówienia lub wysyłka w późniejszym terminie. Rozmowa telefoniczna nic nie kosztuje i nie boli, a sprzedawca nie gryzie. Przynajmniej przez telefon.

oznacz moderatorów