anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę ponownie otworzyć Dyskusję?

allejolka
#7 Wielbiciel#

Witam zakupilam Spotify na rok.  Miało być na moje konto ale niestety sprzedawca się migal i zgodnie z regulaminem allegro dal mi.twoar zamienny. Utworzył Spotify  na swoje konto i tak mi dane. Mimo zapłaty. Nie uzyskałam  Spotify premium. Dalej wyświetla reklamy itp. Na potwierdzenie  mogę podać dane do logowania konta i tam moza zobaczy, ze to nie zakupiony towar. Skoro zkaonczylam omylnie spor co mogę teraz zrobić.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@allejolka Piszesz, ze miałaś otwarty spór, więc tam ze sprzedającym korespondowałaś i tak Sprzedawca Ci pisał że utworzy Spotify na swoje konto?

Przede wszystkim nigdy się nie zgadzaj na tworzenie czegoś co kupujesz na czyimś, innym koncie niż Twoje, bo nie będziesz tego właścicielem.

Abyś była właścicielem konta to musi ono być zawsze zarejestrowane na Twoje dane lub przerejestrowane na nie. Konto musi zawierać tylko i wyłącznie Twoje dane typu mejl, nr telefonu i inne dane, hasło nowe zawsze zmieniasz zaraz po zakupie na inne i sprawdzasz wszystko czy się zgadza z Twoimi danymi.

Inaczej w każdej chwili możesz stracić konto a nawet być posądzona o jego nieuprawnione użytkowanie jeśli dana aplikacja np wyklucza współdzielenie takiego konta. Nie wiem jak wygląda to w Spotify.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@allejolka, poprosiłam o wznowienie Dyskusji w Twoim imieniu. 🙂 Możesz już ją kontynuować. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

TRACZ-
#8 Zapaleniec#

Witam, czy mogę prosić o ponowne otworzenie dyskusji? Przedwcześnie ją zakonczyłem.

TRACZ_0-1637613278263.pngTRACZ_1-1637613305178.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@TRACZ- Napisz proszę do nas zgłoszenie, na czym tym polega problem bezpośrednio przez ten formularz.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów