anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę rozdzielić płatność i dostawę za przedmioty wylicytowane na aukcji?

spiderman777
#8 Zapaleniec#

Mam taki problem ,wygrałem trzy aukcje u jednego sprzedawcy ,chciałem opłacić każdy przedmiot oddzielnie ,lecz nie mam takiej możliwości ,gdyż w zakładce moje zakupy za te przedmioty można zapłacić tylko razem .Nie ma teraz wszystkich opcji dostawy które oferował sprzedawca , mogę wybrać tylko jedną zsumowaną . Czy jest na to jakiś sposób ? Sprzedawca w jednej aukcji ustawił inaczej koszta wysyłki i wszystko według tych kosztów leci.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@spiderman777 Jeśli to były licytacje, nie rozdzielisz zakupów w systemie. Możesz zapłacić za każdy oddzielnie zwykłym przelewem poza Allegro, bezpośrednio na numer rachunku sprzedającego, który Ci poda. Takie wpłaty nie są zabronione, ale wysyłka może być kilka zł droższa.

oznacz moderatorów

spiderman777
#8 Zapaleniec#

Wysyłka to teraz dopiero jest droższa . Sprzedający miał opcję wysyłek na paczkomat ,teraz tej możliwości nie ma . Jest tylko trzykrotność najdroższej opcji wysyłki

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@spiderman777 Skontaktuj się z sprzedającym i spróbuj się dogadać, w gorszym razie zrezygnuj z tego co podbija koszty wysyłki.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@spiderman777 stało się tak, ponieważ w każdej z tych ofert sprzedający ma ustawioną maksymalną ilość sztuk w przesyłce 1, a tylko  w dwóch ofertach jest możliwość dostawy paczkomatem. Najlepiej w tej sytuacji skontaktować się ze zprzedającym jak radzi @LEW433 będzie mógł dodać paczkomat do jednej z ofert, albo możecie ustalić, że te dwie dośle do paczkomatu. Mam nadzieję, że uda się Wam ustalić korzystną dla obu stron metodę 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów