anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę wrzucić takie rozmyte zdjęcie kreta w pułapce do komentarza jej zakupu?

qrko
#7 Wielbiciel#

Kupiłem pułapkę na kreta z którym walczę drugi albo trzeci rok. Zadziałała w 45 minut, jestem zachwycony. Sporo ludzi ma problem z tymi szkodnikami na prywatnych posesjach, chciałbym im pokazać że jest dla nich nadzieja, ale jednocześnie nie chcę łamać żadnego regulaminu ani robić sobie problemów. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Proszę o opinię czy mogę coś takiego wrzucić do komentarza po zakupie:

https://www.dropbox.com/s/7o1n0mx4q2ulo2n/pulapka.jpg?dl=0

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Krety są pod ochroną i musisz je wypuścić, pamiętaj.

oznacz moderatorów

qrko
#7 Wielbiciel#

Ochroną objęte są wyłącznie „osobniki znajdujące się poza terenem ogrodów, upraw ogrodniczych, szkółek leśnych, trawiastych lotnisk, ziemnych konstrukcji, hydrotechnicznych oraz obiektów sportowych”.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@qrko Tak, ale @LEW433 tego nie wie. Gdybyś nie mógł używać takiej pułapki, tego rodzaju produkty byłyby na Allegro zakazane. Tak, możesz dodać zdjęcie.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

nie chcę Cię martwić, ale przyjdzie nowy. Szczególnie jak korytarze już są gotowe, to kwestia czasu. Ja praktycznie co roku wyłapuję kreta, i co roku pojawia się kolejny. A tegoroczny zmasakrował mi ogródek i pułapki omijał szerokim łukiem, dopiero chłód i ulewy go wygoniły.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@qrko Cześć! Takich zdjęć - nawet z cenzurą - nie zamieszczaj w komentarzu. Może to podlegać pod regulamin. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów