anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę wziąść raty 0% na firmę?

jogo19
#7 Wielbiciel#

Witam,

Czy mając konto prywatne na allegro w jakiś sposób mogę wziąć raty na moją firmę ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Teoretycznie tak, nie możesz wziąć rat gdy Twoje konto jest kontem firmowym.

Kiedy nie mogę skorzystać z rat?
Z rat nie skorzystasz:
  • gdy kupisz w licytacji lub przez opcję kup teraz (raty są możliwe tylko przy zakupach przez koszyk)
  • w ofertach charytatywnych
  • przy zakupie bez rejestracji
  • jeśli łączna cena wybranych przedmiotów wraz z wysyłką jest niższa niż 100 zł (300 zł w Ratach PayU) lub wyższa niż 20 000 zł
  • po wybraniu opcji płatności przy odbiorze przesyłki
  • jeśli Twoje konto jest kontem firmowym lub kontem Junior
  • jeśli sprzedający posiada konto Junior
  • gdy Twoje konto lub konto sprzedającego jest zablokowane
  • jeśli nie posiadasz polskiego dowodu osobistego
  • jeśli w rachunku bankowym lub w ustawieniach Allegro masz zagraniczny adres.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/kiedy-nie-moge-skorzystac-z-rat-nl5Z889bKC...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jogo19 Nie możesz dokonać zakupu ratalnego na inne dane niż dane konta Allegro, więc niestety nie będzie to możliwe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

marylcia3
#7 Wielbiciel#

Witam,

Posiadam limit odnawialny w BNP Paribas raty 0% jako osoba prywatna- chciałbym dokonać zakupu na raty oraz aby sprzedawca wystawił fakturę ( bez Vat ) na firmę- jest taka możliwość?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marylcia3 przepraszam, że musiałaś dłużej czekać na odowiedź, konsultowałam ją dodatkowo aby mieć pewność 🙂 Tak jest taka możliwość aby na koncie prywatnym, na którym korzystasz z limitu odnawialnego otrzymać za zakup fakturę na dane firmy. 
W formularzu dostawy i płatności zaznacz proszę że chcesz otrzymac FV i wpisz w danych do faktury dane firmowe. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów