anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy mogę zgłosić zwrot do sprzedawcy jeśli nie wygenerował jeszcze etykiety

Qbas2802
#7 Wielbiciel#

Witam, czy mogę zgłosić zwrot do sprzedawcy jeśli nie wygenerował jeszcze etykiety tzn. nie ma jeszcze wprowadzonego do systemu numeru przesyłki? Dzwoniłem dziś na infolinie tego sklepu i poinformowano mnie, że nie ma takiej możliwości bo zamówienie jest "w trakcie realizacji" tylko mają opóźnienia, jedynie jeśli z niego zrezygnuje to nie musze odbierać paczki. Wtedy dopiero oddadzą pieniądze.  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz, wejdź do zakładki "Moje zakupy" >szczegóły:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione   i tam odznacz anuluj zakup albo kliknij zwrot, sprzedajacy będzie musiał Ci zwrócić środki.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Qbas2802, jeśli status zamówienia jest już "w realizacji", nie anulujesz go. Najlepiej jest poczekać, aż przesyłka trafi do Ciebie, a następnie odstąpić od umowy (w dowolnej formie, np. poprzez formularz Allegro) i ją odesłać. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zmiana narracji, nie możesz kliknąć zwrotu, dlaczego?🤔

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zrób zwrot i napisz Mu wiadomość że odstępujesz od umowy zakupu, nie odbieraj przesyłki.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

A co chcesz dokładnie zwrócić, skoro jeszcze nic nie otrzymałeś?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów