anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwarka Allegro

jarekch41
#1 Nowicjusz#

Jestem Uzytkownikiem ( bo jestem klientem, place i wymagam, wy wymagac ode mnie nie macie prawa, albo do nie widzenia ) Allegro od wielu lat, okolo 15 lat. Wczesinej wyszukiwarka  dzialala dobrze i mozna bylo znalezc czego szukasz w miare szybko. Teraz od kilku lat ta wasza wyszukiwarka to kompletne Dno. Nie mozna znalezc tego co ptrzeba, a wasze sugestie to chyba nacpane. Ja wiem czego szukam i wasze sugestie sa zbedne 100%.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@jarekch41 podziękować dobrej zmianie 🙂 to wszystko dla Twojego dobra, allegro wie lepiej co masz kupić 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przez ostatni czas tyle zmieniło jakby komuś odwróciło się myślenie, oczywiście to wszystko dla dobra nas, i kupujących i sprzedających a może jednak nie dla nas.🤔

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Allegro zapewnia ,że zmiany są polepszenia wygody robienia zakupów i zadowolenia .

oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Aha, dzięki za cynk 😄

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Oj działa jak chce. Wczoraj w desperacji zaczęłam wyszukiwać w google z dopiskiem allegro i powiem, że dało lepsze wyniki. xD Żeby było śmieszniej to po takim wyszukiwaniu na allegro wyskoczyła ankieta m. in. na temat działania wyszukiwarki. Szkoda, ze nie ma opcji dania minus10/10 pkt. Ale chociaż się wyżyłam w ankiecie skoro kupić nic się tu i tak nie da...

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

 Wyszukiwarka Allegro niestety stała się porażką. Chcę wyszukać konkretny przedmiot  "canon ef 200 mm f2.8 L".Szerzej tego zapisać nie można.Wyskakuje 19 wyników (tylko), z czego prawidłowy jest jeden.W innych przypadkach jest o wiele gorzej.Nie dziwię się, że ilość wejść na oferty  drastycznie spadła w porównaniu do sytuacji z przed paru lat.Jak ktoś szukając czegoś, ma przebić się przez kilkadziesiąt stron "sugestii Allegro" aby trafić do wybranego produktu, to prędzej zrezygnuje.

oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

Potwierdzam, wyszukiwanie pojedynczych przedmiotów (jak znasz dokładną frazę) jest o wiele sensowniejsze przez Google:

Wpisujesz :

"nazwa przedmiotu" -site: allegro.pl

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Niestety - zmartwię Cię. Jak powiesz "do widzenia" - to Allegro nie będzie za Tobą płakać. Zastąpi Cię kilku innych sprzedawców. Jesteś tylko "pionkiem" - no, chyba że masz wystawione ze 200 - 300 tys. wielokrotnie dublujących się aukcji. 20 lat temu sprzedawca był szanowany, Wystawiałem aukcje dla firmy, a z "benefitów" od ALL potrafiłem "wyciągnąć" drugą wypłatę.

Teraz mały sprzedawca jest "zerem". Wyszukiwarka Allegro - to też dno totalne. Żeby otrzymać prawidłowe wyniki - musisz się nieco napracować. Po pierwsze musisz odszukać sobie w listingu, na końcu wyświetlania, taki skromny link typu "wyświetlaj bez dopasowania". To trzeba kliknąć, żeby otrzymać w miarę wiarygodne wyniki. Dzisiaj się jednak dowiedziałem, że frazy wpisywane przez sprzedawców nie zawsze są brane pod uwagę - Allegro zaczyna wyświetlać produkty z własnego beznadziejnego katalogu.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów