anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu ma sprzedający na weryfikację zwrotu ?

slawekwiktor1
#7 Wielbiciel#

Ile czasu ma sprzedający na weryfikację zwrotu. Taki status na moim zwrocie jest od 2 września 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@slawekwiktor1 sprzedawca ma 14 dni na zwrot kasy od momentu odstąpienia o ile odstąpiłeś a nie reklamowałeś, może się wstrzymać do momentu otrzymania towaru 🙂 Sprawdź może już zwrócił kasę i masz na koncie ? 

A dokonałeś zwrotu jako odstąpienie czy reklamację ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

slawekwiktor1
#7 Wielbiciel#

Chyba odstąpiłem 😀bo za duży rozmiar. Nigdy tyle nie czekałem stąd pytanie. Ale ok zwrot był 02.09 czyli do jutra czekam

oznacz moderatorów

slawekwiktor1
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Powinien zrobić to niezwłocznie ale ma max 14dni.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Sprzedający nie ma "żadnego" czasu na "weryfikację" zwrotu. Wrzyca go na pólkę w magazynie i nalicza opłaty magazynowe.

Reklamacja lub odstąpienie od umowy - to inna sprawa i w tym przypadku sprzedawcę obowiązują ustawowe terminy.

Jedna, jeśli Ty piszesz, że "chyba" odstąpiłeś od umowy, czyli sam tego dokładnie nie wiesz, to nie licz na jakieś konkretne odpowiedzi. Jak coś piszesz, to już pisz dokładnie - np. "w dniu 02.09.2022 odstąpiłem od zawartej umowy, np. bez podania przyczyny i z tego tytułu dokonałem zwrotu towaru."

I wtedy wszyscy wiedzą o co chodzi.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów