anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zrezygnować z udziału w licytacji?

munio267
#7 Wielbiciel#
  • Witam zaczolem licytować odtwarzacz CD I w obecnej chwili moja oferta jest największą ale na zdjęciu poglądowy jest wystawiony odtwarzacz kompletny a sprzedający oferuje tylko jeden element gdzie nie jest to napisane ze dotyczy jednego elementu cały odtwarzacz składa się z 4elementow czy mogę zrezygnować z kupna nie jestem zainteresowany jednym elementem
oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

LEW433
#21 Demiurg#

@munio267 Oczywiście że zawsze się da, na AL jeżeli wygrasz licytację, masz 5 dni na opłacenie, nie zapłacisz nie ma zakupu, więc spokojnie.

oznacz moderatorów

jaszczur-ka
#10 Popularyzator#

@munio267  Cześć munio !  Pisze się "zacząłem"   a nie "zaczołem". Reszta wypowiedzi ok, tylko brak znaków interpunkcyjnych. A one są ważne...

@LEW433   witaj !   A gdy ta licytacja jest na A  nie na AL  ?  Bo tego @munio267  nie skonkretyzował - a ja też chciałabym znać odpowiedź 🙂

Pozdrawiam !

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😁 sądzę że dlatego, napisanie jest u góry, kupujący o AL

oznacz moderatorów

jaszczur-ka
#10 Popularyzator#

@LEW433   -  dzięki !   Ciągle się uczę  😀

A tak dla pogłębienia wiedzy przy okazji   -  gdyby to było jednak na A, to jak z tą rezygnacją po wygraniu licytacji ?

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

jaszczur-ka - gdyby to było na allegro zwykłym, gdyby kupujący nie opłacail wygranej licytacji w ciągu 30 dni, sprzedawca by napisał o zwrot prowizji, a kupujący mógłby dostać upomnienie od allegro. 

oznacz moderatorów

jaszczur-ka
#10 Popularyzator#

@Agent555  dzięki !   Bardzo się tu szkolę teoretycznie .... 😘

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@jaszczur-ka A ty taka nowa....stara bywalczyni!🤔

oznacz moderatorów

jaszczur-ka
#10 Popularyzator#

@LEW433   -   no właśnie tak   😀  

Jestem tu tzn. na Allegro ponad 16 lat, sporo kupowałam i kupuję ale jak dotąd nie miałam żadnych większych problemów i nie było potrzeby korzystać z pomocy i podpowiedzi.  A w licytacjach biorę udział od niedawna...

No i jestem taka stara - nowa,   albo nowa - stara 😋

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@munio267 skąd ta wiedza, skoro nie jest to napisane ?  jeśli oferta wprowadza w błąd zgłoś allegro usuną i będziesz miał problem z głowy, a w razie jak wygrasz nie płać przynajmniej sprzedawca nie zapłaci prowizji 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@munio267 A możesz podać link do licytacji ?

oznacz moderatorów

munio267
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@munio267 Pierwsze zdjęcie jest "deko mylącę", ale to nie jest czteroelementowy odtwarzacz CD tylko kompletna wieża. Następne zdjęcia już pokazują tylko odtwarzacz. Zabrakło w opisie wzmianki "1 zdjęcie pokazuje całość, piozostałe to sprzedawany element" Rzeczywiście na innych aukcjach są wystawione tuner, odtwarzacz kaset i wzmacniacz od kpl. Ale jest powtórzony ten sam błąd - zdjęcie całości bez odpowiedniego opisu Allegro powinno upomnieć tego sprzedawcę i nakazac mu zmienić zdjęcia.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@munio267 Ponieważ licytacja jest na zwykłym Allegro to wejdź "zakupy - licytuję " Wyświetlą się Twoje licytacje. Na dole masz przycisk "poproś o wycofanie oferty" Tam napiszesz, że zdjęcie wprowadza w błąd. Sprzedawca nie musi się zgodzić, ale wtedy na dole oferty masz przycisk "zgłoś naruszenie zasad"

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@munio267 Jeżeli masz licytacje na Allegro Lokalne to nawet jak wygrasz i nie opłacisz w ciągu 5 dni, transakcja jest anulowana.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@munio267 Co do samej zasady wycofania swojej oferty z licytacji rację ma @Ziolko39 - w zakładce Licytuję  wyświetlają się wszystkie licytacje, w których bierzez udział. Na dole znajdziesz przycisk "poproś o wycofanie oferty", z którego możesz skorzystać i poprosić Sprzedającego o wycofanie swojej propozycji. 

Jeśli chodzi natomiast o tę, konkretną ofertę, to rzeczywiście łamała ona nasz regulamin, dlatego już ją zakończyliśmy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Licytacja była na zwykłym! Dlaczego wątek dotyczył AL?😁

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Prawdopodobnie przez pomyłkę 😉 Przeniosłam już wątek we właściwe miejsce.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_ -tak zgadza się można sprzedawcę poprosić o wycofanie złożonej oferty,ale jak sprzedawca nie będzie chciał wycofać oferty,i jak nikt więcej nie złoży żadnych ofert kupna to wygra licytacje mumio267 .

oznacz moderatorów