anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zwrócić przedmiot wygrany na licytacji?

Client:42250826
#1 Nowicjusz#

Witam, 

wiem, ze przysługuje konsumentowi 14 dni na odstąpienie od umowy, ale czy to prawo działa również, gdy dany przedmiot wylicytowałam? 

Zakupiłam z licytacji np. trzy pary butów i jedne okazały się być zbyt małe czy mogę je zwrócić jeśli ten przedmiot wygrałam na licytacji?  

 

Dziękuje za informację 🙂 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, przy zakupie od firmy-sklepu możesz zwracać także towary z licytacji.

oznacz moderatorów

Client:42250826
#1 Nowicjusz#

Dziękuje za odpowiedź 🙂 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:42250826 Ważne od kogo był zakup. Od firmy : możesz. Od osoby prywatnej : możesz jak się zgodzi.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:42250826
#1 Nowicjusz#

Dziękuje za odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:42250826 sprawdź na stronie oferty czy jest zakładka ,, zwroty ,, . Jeśli jest zapoznaj się z jej treścią i zwróć towar . Prywatni sprzedający też udostępniają zwroty .

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Client:42250826 Jeżeli sprzedawca udostępnia to oczywiści, zakup konsumencki z klucza, prywatny jak udostępnia taką opcję(nie musi).

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:97320082 prywatny sprzedaca jeśli ma w swojej ofercie zakładkę ,, zwroty ,, to musi się z tego obowiązku wywiązać .W przeciwieństwie do przedsiębiorcy ma możliwość ustawienia krotszego czasu na odstąpienie od umowy , jeśli się nie mylę jest to minimum 1 dzień od otrzymania prodkutu . Może nie udostępniać zwrotów , ale jego przesyłki nie będą miały oznaczenia ,,smart ,,

oznacz moderatorów