anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zwrócić zakup po 14 dniach?

gosha123
#7 Wielbiciel#

Witam. Zakupiłam lampę, którą zwrocilam- uszkodzona. W ramach tego zwrotu sprzedawca wysłał mi nowa i nie spełnia ona moich oczekiwań. Zwrot jest już niedostępny.  Czy powinnam ja po prostu odesłać do kupującego z prośbą o ,wrót pieniędzy czy coś dodatkowo zgłosić czy wypełnić?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@gosha123 Zwrot bez podania przyczyny przysługuje w czasie 14 dni od otrzymania towaru po raz pierwszy. Jeżeli ten czas minął, sprzedawca nie musi już zwrotu przyjąć, ale może. Musisz się z nim skontaktować i to uzgodnić. Za pierwszym razem gdy odesłałaś, trzeba było napisać w formularzu, że odstępujesz od umowy w ciągu 14 dni i nie chcesz wymiany.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

cóż , tak się kończy używanie kodów do bezpłatnego zwrotu w celu odesłania na reklamację . Jeśli pierwszy bezpłatny zwrot zasugerował sprzedawca powinien zwrócić Ci wszystkie koszty . Wzór odstąpienia od umowy sprzedawca ma w zakładce ,,zwroty ,, możesz napisać swoimi słowami zamieszczając swoje dane i niumer oferty ,w której zostalo złożone zamówienie .

oznacz moderatorów

gierland
#12 Orędownik#

Zwrotu towaru możesz dokonać w terminie 14 dni od daty odebrania (po raz pierwszy) przesyłki. Jeżeli termin ten upłynął NIE MASZ PRAWA odstąpić od umowy i dokonać zwrotu. Jeżeli jednak termin ten nie upłynął możesz odstąpić od umowy i zwrócić towar NA WŁASNY KOSZT i własne ryzyko.

oznacz moderatorów